İçeriğe atla

Katy Perry (Katy Cat) Fan Club

Soner

Pinlenen İletiler

@Melih 1 tane saksı edin kendine

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> PRISM'in Deluxe versiyonunda toprağa ekildiğinde albüm kapağındaki çiçeklerden açan tohumlar veriliyor.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

esenshopta ön siparişe sunuldu 21 kasımda çıkıyomus d&r ses seda yok ben onu bekliyom en azından kargo indirimi var onda

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teenage Dream albumu de seker kokuyodu. En orijinal fikirler bu kadinda.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]KATY EVLİLİK TEKLİFİNE EVET DEDİ

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Hepimiz John Mayer'ın Katy Perry'e evlilik teklifi etmesini beklerken One Direction grubundan Niall Horan çoktan teklifini etti bile. Bir hafta önce Niall Twitter hesabında yeniden Katy Perry'e evlilik teklifi etti:

"Seni seviyorum @katyperry ! Teşekkür ederim! Not: Benimle evlenir misin?"

Ve Cuma günü Katy Perry

"Evet!" yazarak paylaştı.

Bu hafta Horan Japonya'da Katy Perry ile buluşup çekildiği başka bir fotoğrafı paylaşarak,

"Ben ve sağdıçlarım ve benim sevgili eşim" yazdı. [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yalnız bu gleenin coverında 2.53 te demi lovatoda söylüyor

Gizlenmiş İçerik

Aynen sarkıya Adam Lambert ve Demi Lovato'da eşlik etmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spotify ve Last.fm'de "Walking On Air" , "Roar" ve "Unconditionally"den sonra 3. parca. "Dark Horse" cok gerilerde. Youtube'da "Walking On Air" 4 bucuk milyon, "Dark Horse" 6 milyon civarinda. "Dark Horse" 1 hafta once yayinlanmisti "Walking On Air"den.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...