İçeriğe atla

Britney Spears Fan Club (B-ARMY)

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Britney Spears Yeni Albüm Çalışmalarında![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Britney Spears Hayranlarına Müjde

Pop müziğin prensesi Britney Spears, yeni albüm çalışmalarında olduğunu belirtti! Britney Spears 8.albümü yayınlayacak. Yeni albümünde ''Elijah Blake'' ile çalışacak. Albüm çalışmaları ve şarkı sözleri yazılmaya başlandı. Blake, daha önce Usher ve Rihanna gibi isimlerle de çalışmıştı.

Britney'in yeni albümünde, Britney'in hayatıyla ilgili şarkı olcak. Yeni albümde Britney Spears yeni müzik tarzları deneyecek, yani kendini yenilemiyor. Elijah Blake'in daha önce Usher ve Rihanna ile çalıştığını düşünürsek, yeni albümde R&B tarzı bir şarkı olabilir. Albüm 'Blackout' albümünü biraz andıracak.

Yeni albüm çalışmalarından dolayı, Britney Spears önümüzdeki sezon X-Factor'de de jürilik yapmayacak.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha bu haberi duydugumda o kadar heyecanlanmistim ki tessaduf eseri bi Youtube videosunda "Blackout 2.0 SOON!" diye bi yorum gorunce noluyo len diye bi arastiriyim dedim Musty de yazmis haberi. Supppppper otesi bi haber bu. O albumundeki altyapilar baska hicbir albuminde yok ve cogu sanatci bile kullanmadi, cok ozel sarkilar var. Cok heyecanliyim, sabirsizlikla albumun cikmasini bekliyorum ama daha beklicez bayagi biliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]BRITNEY’DEN BİR SÜPRİZ DAHA[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]2012 yılını başarı dolu geçiren Britney’in 2013 için daha büyük planları var.

2013’te 8.albümünü yayınlamaya hazırlanan Britney Spears, aynı zamanda ailesini genişletmeyi de planlıyor. Sevgilisi Jason Trawick ile ciddi bir adım atmayı düşünen Spears,bir bebek daha planladığını ve albüm ertesinde ailesine odaklanıp, sadece onlarla zaman geçirmek istediğini belirtti.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]BRITNEY SPEARS’İN ALBÜM DETAYLARI[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Britney Spears, yeni albümünde birlikte çalışacağı isimleri açıkladı.

Will.i.am ile yaptığı ‘Scream and Shout’ şarkısıyla büyük başarı elde eden sanatçı, yeni albümünde de will.i.am’den destek aldığını açıkladı.

Albümün prodüktörlüğünü ise, Grammy ödüllü Hit-Boy üstleniyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Britney Spears'a huzurlarınızda bir şey söylemek istiyorum:[/align]

[align=center]"HIT THEM BABY ONE MORE TIME!" [/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]BRITNEY, TELEVİZYONDAN UZAK KALAMIYOR[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Britney Spears, yeni televizyon projeleri arayışında olduğunu söyledi.

2013 yılı için yeni albüm projesinin yanı sıra bir de çocuk sahibi olmayı planlayan Britney Spears, bu kadarıyla yetinmek istemiyor.

Geçtiğimiz sezon, Amerika’nın en büyük televizyon şovlarından birinde jüri üyeliği yapan ama yeni sezonda bu projede yer almayacağı açıklanan Spears için menajeri, gelen televizyon projesi tekliflerini değerlendiriyor. Gelen teklifler arasında, bir sitcom dizi projesi de olduğu konuşuluyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Britney Spears ki konuk oyuncu olduğu her diziye en büyük reytingi getirmiş kişidir.

Bkz. Will and Grace, How I Met Your Mother, Glee ve dahası. Oynadığı bölümlerin reyting rekorunu aşamadı kimse henüz.

Bir sitcomla yıkar geçer bence ortalığı. Oha çok meraklandım şu an

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün kat.ph dan indirdim Femme Fetale Tour'u bugün izleme fırsatı buldum Turu beğendim gayet sıkılmadan izledim, ara geçiş videoları çok güzel olmus beğendim yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama tur çekimi erken olmus galiba çünkü Toronto daydı galiba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Femme Fatale tur görsellik açısından şahaneydi. Britney Spears enerjisiyle zaten bütünleşince her şey güzel oluyor. Arada açıp izlerim, muhteşem bir turmuş. Keşke Türkiye'ye de gelseydi mutlaka giderdim. Ahh ahh..

Mustafa Femme Fatale'nin en iyi turu için Los Angeles diyorlar ve bence de o konseri harika olmuş. Vaktin olursa ona bakarsın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bakarım o zaman los angeles'e çekeydiler ya dvd sini Toronto ya çekiceklerine

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen de haklısın yani. Ama herkes Los Angeles'ı konuşuyor diye dedim. Toronto da güzeldir ama şüphem yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]SCREAM AND SHOUT, BAŞARISINA DEVAM EDİYOR[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Will.i.am ve Britney Spears'in ortak çalışması olan 'Scream and Shout' single'ı, 2013'de de başarısına devam ediyor.

İngiltere'nin 'En İyi Single' listesinde, 4 haftadır 3 numarada olan şarkı 1 numaraya yükselerek, Taylor Swift'i yerinden etti.

Rihanna'nın "Stay" single'ı listede, 4 numaraya yükselirken, Calvin Harris'in "Drinking From the Bottle" şarkısı 5 numarada.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Scream & Shout Türkiye'de de çok dinleniyor farkettim de. Radyolar da bayağı istek alıyor.

O zaman ne diyoruz....

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...