İçeriğe atla

Britney Spears Fan Club (B-ARMY)

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center] Britney Spears'dan yaza özel single

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Britney Spears, Ağustos ayının ortasında yeni bir single yayınlayacağını açıkladı.

"All The Way" adındaki parçanın prodüktörlüğünü, daha önce "Femme Fatale" için birlikte çalıştığı Stargate gerçekleştirdi. [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

[align=center]    Britney Spears sürpriz isimlerle stüdyoda[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Yeni albüm çalışmalarına başladığını geçtiğimiz günlerde duyuran şarkıcı Britney Spears albümde sürpriz isimlerinde olacağını belirtti.

Çok farklı bir albüm olacağını sürekli dile getiren şarkıcı albümde Katy Perry ve Iggy Azalea ile düet yapmak istediğini söyledi.

Albüm çalışmalarını yaparken bir yandan da görüşmelerinin devam ettiğini belirten Spears yeni albümü müzik raflarında yerini alırken bakalım kimler ile birlikte karşımıza çıkacak.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]    Las Vegas’ta Britney Spears günü

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Britney Spears için geçtiğimiz gün Las Vegas’ta Britney günü partisi düzenlendi.

Britney Spears için özel olarak düzenlenen ve 24 saat boyunca süren partide Spears ve hayranları sürprizler, hediyeler kazanırken bunun yanı sıra birbirinden renkli anlar yaşadılar.

Ayrıca Las Vegas’ta resmi olarak 5 Kasım günü Britney Spears günü olarak ilan edildi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Sia ve Britney Spears işbirliği[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Gelecek yıl için yeni bir albüm hazırlayan ünlü yapımcı Giorgio Moroder ‘den muhteşem bir proje geliyor.

Ünlü yapımcı hazırlanan albümde Sia ve Britney Spears ‘in birlikte düetleri olacağını belirtti.

İki güçlü ses , iki güçlü isim Spears ve Sia’nın seslendireceği şarkı şimdiden merak konusu.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Britney Spears & Iggy Azalea Düeti 2015'in İlk Çeyreğinde Yayınlanacak[/align]

[align=center]Iggy Azelea dün Kiss Fm'in yılbaşı programına katıldı. Azelea programda Britney Spears ile düet yaptıklarının ve bu düetin Britney'nin önümüzdeki yıl içinde çıkması düşünülen albümününde çıkış teklisi olduğunu söyledi.Iggy ayrıca şarkının 2015'in ilk çeyreğinde yayınlanacağını da sözlerine ekledi.[/align]

[align=center]Iggy Azelea önümüzdeki yıl planlarının arasında Britney'i Las Vegas'da görmek olduğunu ekleyerek " Onunla çalışmak inanılmazdı. Sahnede izlemek için sabırsızlanıyorum" dedi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Giorgio Moroder Britney Hakkında Konuştu

Giorgio Moroder verdiği röportajda yakında çıkacak olan albümünde düet yaptığı sanatçılar hakkında konuştu sıra Britney'e geldiği zaman ise " Britney ile eski bir şarkım üstüne neler yapabiliriz diye düşündük. Herşey çok hızlı gelişti stüdyoya girdik ve şarkıyı kaydettik. Şarkıya inanılmaz güzel dokunuşlar ekledi.O gerçekten çok iyi bir sanatçı" dedi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Iggy Azalea Britney Spears işbirliği için "Bu gerçek duetti"dedi.Yeni cıkacak singleında Britney Spears ile duet yapan Azalea "bu şarkı tam bir yolculuk gibiydi.Bana soruldu ve bu Onun şarkısıydı.Bazı bölümlerini yeniden yazdım ve benim şarkım haline geldi ve saklamak istedik.Bunun üzerine Britney ben alacağım benim albümüm hazır dedi.Bende söylediklerimi yuttum Çünkü o Britney Spears .Dediğini yapmak lazım.Ne isterse sahip olabilir o" dedi.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...