İçeriğe atla

Britney Spears Fan Club (B-ARMY)

Mustafa

Pinlenen İletiler

kızmayın ama ben köpeği daha çok sevdim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kızmayın ama ben köpeği daha çok sevdim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

"It's dog, bitch!"

Gizlenmiş İçerik

Yahu o kopekten her yerde var ama bir Britney bi daha gelir mi? I-ıh

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Britney Spears'ten Yeni Parfüm Geliyor![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Britney'den Yeni Parfüm

Britney Spears'ten yeni parfüm geliyor! Şuana kadar piyasaya sürdüğü parfüm şişeleri milyonlar satan popun prensesi, parfüm zincirine yeni bir parfüm daha ekliyor. Britney'in yeni parfümünün adı 'Island Fantasy' olacak. Parfüm Nisan ayında piyasaya sürülecek. Parfüm yasemin, menekşe, süsen, mandalina, klementine, kırmızı meyveler, karpuz kokusu içeriyor. Parfüm 50 ml ve 100 ml olmak üzere 2 farklı boyutta olacak.

[/align]

[align=center]İşte Parfüm Şişesi[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Justin Bieber'in kizlarda en cok sevdigi koku Britney Spears'in parfumuymus bunu da dipnot olarak ekliyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]CNN web sitesi, Grammy'nin en seksi görünüşe imza atan isimlerini listeledi. Britney Spears 2010 Grammy ödül töreninde giydiği siyah elbisesiyle listede yer aldı. Sizce Britney o gece nasıl görünüyordu?

55. Grammy ödül töreni bu gece 03:00'te canlı yayınla CNN Türk'te. Britney'in adaylığı bulunmuyor, törene katılması beklenmiyor.

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne saç rengini ne kıyafetini beğenmemiştim ona kıyafet bile demiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Britneye srıdan başka hiçbir renk yakışmıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya bence siyah hoş duruyor ya

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...