İçeriğe atla

Emina Sandal - Kimse Yok Mu?

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]İşte Emina Sandal'ın Türkiye'deki ilk single calışması "Kimse Yok Mu?"nun video klibi[/align]

[align=center]Emina Sandal - Kimse Yok Mu?[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıyı Çok Beğendim Ben Eminayı Bu Sitedeki Posle Mene Şarkısından Beri Takip Ediyorum Gerçekten Gene Çok Hoş Bi Şarkı Açıkcası Ben Tarzını Çok Beğeniyorum Türkçeyide Bi Çok Türk Solistimizden Daha İyi Kullanmış Mustafa Sandalında Payı Büyük Bunda Sonuçta Emina Sırbistanda Gayet Tanınıo Türkiyedede Mustafa Sandalla Yaptığı Evlilik Ve Lale Devrindeki Muhteşem Oyunculukla Tanınıor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Kısacası Şimdi İndircem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güzel güzel:)

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sevdim şarkıyi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama mükemmel değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> puan çıkar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sırbistan katilsin bunla:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahmet, Musty daha onceden acmisti zaten konuyu o yuzden senin konunu sildim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahmet, Musty daha onceden acmisti zaten konuyu o yuzden senin konunu sildim.

Gizlenmiş İçerik

Bende sonradan farkettim Musty'nin açtığını

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Emina Sandal'dan İlk Türkçe Single!

Gizlenmiş İçerik

Sırbistan’ın en önemli pop yıldızlarından biri olan Emina Sandal, Türkiye’deki ilk single çalışmasını piyasaya çıkarıyor..

Emina Sandal'dan İlk Türkçe Single!

Sırbistan’ın en önemli pop yıldızlarından biri olan Emina Sandal, Türkiye’deki ilk single çalışmasını piyasaya çıkarıyor..

Sözü Mustafa Sandal, müziği ise kendisine ait olan “Kimse Yok Mu?” adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yapmaya hazırlanan Emina’nın single’ı pazartesi günü DMC etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak.

Emina Sandal, “İlk Türkçe şarkımı görücüye çıkaracağım için çok heyecanlıyım. Ardı ardına 3 single birden piyasaya süreceğiz, 6 aydır bu proje için çalışıyoruz. Mustafa stüdyoda bana çok yardımcı oldu şarkının sözlerini de kendisi yazıp destek verdi, umarım herkes beğenir. Bu şarkı benim Türk müzikseverlerle tanışmamı sağlayacak” şeklinde konuştu.

KİMSE YOK MU?

Kendine gelirsen çekinme yolla

Bir haber senden

Zaten hiç kimse görmüyor bir hayır benden

Aşkımız takıldı dönüp duruyor

Çıkmıyor hiç aklımdan

Fırtına koparsa gururumdan

Kaçarım en azından

Kimse yok mu?

Senin gibi nefesime dokunan

Kimse yok mu?

Hasreti savurup kalbime koşan

Son sürat

Benim için bir şey yap ve dön

Haydi bir şeyler yap ve dön

Söz: Mustafa Sandal

Müzik: Emina Sandal

Düzenleme: Seçkin Özer[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahmin etmistim muzigi Mustafa'nin degildir diye, Mustafa boyle kotu is yapmaz demistim hem de karisi icin.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

22 Kasım'da Tüm Müzik Marketlerde ![/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkes beğendi bu şarkıyı. Bir tek ben beğenemedim galiba.

Ben de begenmedim yalniz degilsin.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...