İçeriğe atla

Robbie Williams Yeni Albümden Yeni Single!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Robbie Williams, “Take The Crown” adlı yeni stüdyo albümünü 5 Kasım’da yayınlayacak.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]“Take the Crown” adlı 9. stüdyo albümünü 5 Kasım tarihinde piyasaya sürecek olan Robbie Williams, albümden ilk single’ı “Candy” adlı çalışmasına seçmiş ve single’ı 29 Ekim tarihinde hayranlarının beğenisine sunmuştu. Williams, şimdi de “Different” adını taşıyan çalışmasını albümden 2. Single olarak yayınlamaya karar verdi. 17 Aralık tarihinde çıkacak olan “Different” single’ının kapak çalışmasını geçtiğimiz gün müzikseverlerle paylaşan Robbie Williams, yeni albümünün tanıtım konserlerine de İngiltere’den bu ay içerisinde başlayacak.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

link at çabuk

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> ay indirmem lazım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yayinlandigi ilk gun devam eden ETSC ulusal finalleri vardi, yollasam mi dedim de Robbie Williams oldugu icin cekindim, silkinerek kendime geldim sonra.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sevdim çooooooooooooooooooooooooooooooooooook mükemmellllllll kafayı yicem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne yapayim simdi ben?

Gizlenmiş İçerik

rezil olduk cümle aleme sana kaç kere dedim aramızda yaşananları uluorta dökme die

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çocuklarıda alıp annemin evine gidiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...