İçeriğe atla

Paris Hilton'un Saba Tümer ile Röportajı!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Paris Hilton'un Saba Tümer ile Röportajı![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Oyuncu, Şarkıcı, Moda Tasarımcısı, Modacı, İş Kadını ve Hilton Otellerinin genç varisi Paris Hilton geçtiğimiz hafta İstanbul’daydı. ‘DeFacto’ adlı markanın çekimleri için İstanbul’a gelen Paris’in bu ülkemize 9.gelişi oldu. En son geçen sene ‘Divarese’ adlı ayakkabı markasının açılışı için İstinye Park’a gelmişti.

Paris Hilton, Saba Tümer’in programına konuk oldu. İşte Saba Tümer’in Paris Hilton ile Röportajı:

Saba Tümer: Buraya gelmeden 15 dakika önce kameramanlar sırf erkeklerdi şimdi bakıyorum bütün heryerde bayanlar ve erkekler sana bakıyor. Nasılsın?

Paris Hilton: Çok iyim teşekkürler. İstanbul’a yeniden geldiğim için çok mutluyum. Çok seviyorum burayı.

Saba Tümer: Kaçıncı gelişin buraya? 9. Galiba. Gerçekten İstanbul’u seviyor musun? Gel oturalım ve konuşmamıza devam edelim. Çok ince ve güzelsin. Nasıl buluyorsun burayı? Genelde hep iş için buradasın. Hiç gezmek için veya tatil için geldin mi?

Paris Hilton: 22 yaşındayken kız arkadaşımın düğünü için gelmiştim ve o zaman dışarıyı gezmiştim. Kapalı çarşıya alışveriş için gitmiştim. Ve birkaç gece kulübüne gitmiştim. Ama bu aralar hep iş için geliyorum. Zamanım kısıtlı.

Saba Tümer: Bu sefer de iş için buradasın. Nasıldı?

Paris Hilton: Çok güzeldi. Bir firma için çekimdeydim. Dün Arda’ylaydım.

Saba Tümer: Arda nasıl biri peki?

Paris Hilton: Çok iyi, çok arkadaş canlısı biri hep şakalar yapıyor.

Saba Tümer: Çok yakın arkadaşımdır kendisi ben ne kadar komik ve neşeli biri olduğunu biliyorum. Herkes onu futbolcu olarak biliyor o yüzden sana soruyorum ne düşündün diye ?

Paris Hilton: Çok sıcakkanlı cana yakın biri. Direk gelip kendisini tanıştırdı, utangaç biri değildi çok iyi birisi.

Saba Tümer: Peki Türkiye’ye gelmeden önce Arda’nın hiç maçını izledin mi veya google da aradın mı ?

Paris Hilton: Hayır ama basın danışmanım birkaç bilgi göndermişti. Çünkü birlikte çalışacağım kişinin bilgilerine bakarım ve futbol oyuncusu olduğunu öyle öğrendim.

Saba Tümer: Evet daha önce de Galatasaray’da oynadıktan sonra Atletico Madrid’e gitti ve kendisi de çok ünlü biri.

Paris Hilton: Nişanlısı da çok güzel biri, Shakira ya benziyor.

Saba Tümer: Tanıştınız mı?

Paris Hilton: Beraber fotoğraflarını gördüm ve Shakira’ nın tıpatıp aynısı olduğunu düşünüyorum. Başta Shakira zannetmiştim. Çok güzel biri.

Saba Tümer: Bence de çok şeker ve çok güzel biri ve dilerim ki ileride Şu an dedikoduya geçtik ama bu bizi farklı yerlere götürür. Duydum ki Türkiye’de bir filmde rol alacakmışsın galiba Sinan Çetin’in filminde.

Paris Hilton: Evet kendisi çok komik biri sette tanışmıştım.

Saba: Tümer Anladım, peki Türkiye de en çok sevdiğin yemek nedir?

Paris Hilton: Buradaki bütün yemekleri çok seviyorum özellikle kebap, dolma... tam bilemiyorum çok yemek yedim burada ama çok güzeldi, pilav da çok güzeldi.

Saba Tümer: Mesela daha başka ne sorabilirim sana ? Kahvaltıda ne yedin mesela sonra öğle yemeğinde ve akşam?

Paris Hilton: Kahvaltıda fransız tostu, portakal suyu, yumurta ve mısır gevreği yedim. Öğle yemeğinde de kebap, pide, humus daha akşam yemeği yemedim ama.

Saba Tümer: Daha akşam yemeği yemedin ? Peki akşam ne yemeyi planlıyorsun belki de kebap tekrardan...

Paris Hilton: Burada olduğum günden beri kebap yiyorum büyük ihtimal Cipriani’ye giderim otelin içindeki İtalyan restoranına çok lezzetli.

Saba Tümer: Türkiye’ ye tekrar gelmeyi düşünüyor musun ?

Paris Hilton: Kesinlikle burada daha çok işim var.

Saba Tümer: İstanbul’dan sonra nereye gidiyorsun peki?

Paris Hilton: İstanbul’dan sonra New York’a gidiyorum iş görüşmesi için ve sonra LA,Peru ve Chili de Paris Hilton el çantaları ve aksesuarları için mağaza açılışına ve sonra Singapur, Çin, Şangay...herhafta seyahatteyim.

Saba Tümer: Uçaklardan korkmuyorsun galiba ?

Paris: Hayır, uçaktayken gerçekten rahatlamış hissediyorum, telefon yok ve sadece benim kendi zamanım...

Saba Tümer: Paparazziler hakkında ne düşünüyorsun ?

Paris Hilton: 15 yaşımdan beri benim hayatımın bir parçası oldular ve alışıyorsun zamanla. Sadece 100 lercesi sizi bir arabanın arkasından kovalalıyorsa bu biraz ürkütücü oluyor.

Saba Tümer: Bazen çok iyi arkadaş bulmak çok zor oluyor. Özellikle de ünlü biriysen. Çünkü çocukluğundan çok iyi arkadaşların oluyor ve onlarla devam edebiliyorsun hayatına. Ama ünlü olduktan sonra insanlar sana karşı dürüst olmuyor. Senin durumun nedir? Gerçekten çok iyi arkadaşların var mı? Onlarla eğlenebildiğin, dertleşebildiğin, konuştuğun oluyor mu?

Paris Hilton:Los Angeles’ta gerçek arkadaş bulmak çok zor. Çünkü insanların gerçek niyetlerini anlamıyorsun. Onlara güvenemiyorsun. Ama en yakın arkadaşım Keri. Benimle Türkiye’de şuan ve buraya ilk gelişi. Onunla hep seyahat ederim ve kendisine çok güvenirim. Benim en yakın arkadaşım. Çok az güvendiğim insan vardır. Ve o da onlardan biri.

Saba Tümer: Daha çok erkek arkadaşın mı var yoksa kız arkadaşın mı?

Paris Hilton: İkisi de. Ama çoğunlukla kız.

Saba Tümer: Peki kızların yanında daha mı rahat oluyorsun erkeklere göre?

Paris Hilton: Erkek arkadaşlarım da var. Ama kızlarla her şeyi daha rahat konuşuyorum ve onlara daha çok güveniyorum.

Saba Tümer: E tabi kızlara güvenmek güzel bir şey. Peki erkeklerle nasıl gidiyor bu durum?

Paris Hilton: Her zaman çok kalabalık bir grupta büyüdüm. Kız kardeşlerim, kuzenlerim, arkadaşlarım ve erkek kardeşlerim. Tam bir aileyiz.

Saba Tümer: Büyük ailede büyümenin de tabii kolaylığı var. Evlat edinmeyi düşünüyor musun yoksa kendi çocuğun mu olsun istiyorsun?

Paris Hilton: Kendi çocuğumun olmasını isterim. Ama ileride. Ve bence bayanlar kendi çocuğuna sahip olmalılar.

Saba Tümer: Peki izleyicilere ve Türk hayranlarına özel bir şey demek ister misin veya Türkçe bir şey biliyor musun hiç?

Paris Hilton:Hayır.

Burada Paris Hilton Birkaç Türkçe Kelime Söylüyor

Saba Tümer: Tamam sorumu tekrarlıyım. Türk halkına veya izleyicilere özel bir şey demek ister misin?

Paris Hilton: Merhaba Türkiye’deki herkes. İstanbul’da olmayı çok seviyorum ve eğer elbisemi beğendiyseniz, her yerden bulabilirsiniz.

Saba Tümer: Herhangi bir TV programı veya TV’yle ilgili bir şey yapmayı planlıyor musun?

Paris Hilton: Her geçen gün insanlardan değişik konseptte değişik program yapma teklifi alıyorum. Uzun süredir de bunu yapıyordum. Çok fazla zaman gerektiren bir iş.

Saba Tümer: Belki ilerde yaparsın. Burcun ne?

Paris Hilton: Kova.

Saba Tümer: Hangi ay?

Paris Hilton: Şubat

Saba Tümer: Kovaların çok zeki ve akıllı olduklarını söylerler.

Paris Hilton: Dahi olurlar. Aynen.

Saba Tümer: Burçlara inanır mısın peki?

Paris Hilton: Evet. Bütün astroloji ve burç kitaplarını okurum. İnsan hakkında çok şey edinebilirsiniz. Kendiminkini de okuyorum ve tıpa tıp aynısı.

Saba Tümer: Biriyle tanıştığın zaman onun burcunu sorar mısın ve bu kişiyle iyi geçinebilir miyim yoksa geçinemez miyim diye.

Paris Hilton: Eğer birini gerçekten beğenirsem, evet doğum gününü öğrenirim. Çünkü onları tanımadan önce, burçlarından birkaç şey öğrenebilirsiniz.

Saba Tümer: Hepimizin hayatta bir amacı olduğunu düşünüyorum. Mesela karmadan bahsettik biraz önce. Hiç kendi amacını düşündün mü? Neyi hedeflediğini?

Paris Hilton: Amacımın insanları mutlu etmek olduğunu düşünüyorum. Ne zaman seyahat etsem insanlarla tanışıyorum ve insanları mutlu hissettirdiğimi düşünüyorum. Bu beni iyi hissettiriyor. Ayrıca diğer insanların bir nevi sesi olduğum için de mutluyum. Özellikle hayır işi yaparken. Annem bana bunun çok önemli olduğu söyler küçüklüğümden beri.

Saba Tümer: Hayır işi yaparken kendini iyi hissediyorsun değil mi?

Paris Hilton: Evet. Müthiş hissediyorum kendimi. Özellikle yardım kurumlarından geldiklerinde ve onları gördüğümde çok mutlu oluyorum.

Saba Tümer: Peki onları gördüğünde kendini kötü hissediyor musun?

Paris Hilton: Bana enerji veriyorlar ve aslında üzülüyorum da. Eve gittiğimde ağlıyorum tabi ki. Birçok çocuk hasta olabilir ve 10. Yaş gününü göremeyebilirler. Bu beni çok üzüyor.

Saba Tümer: İyi kalpli birisi ve acı çeken birini görünce etkileniyorsun tabi ki. Bu durum iyi kalpli insanları daha çok etkiler.

Paris Hilton: Kesinlikle.

Saba Tümer: Amacının insanları mutlu etmek, güldürmek olduğunu söylüyorsun değil mi? Mesela sıkıntılarından kurtarmak için.

Paris Hilton: Tabi ki iyi bir insan olmak ve hayatı dolu dolu yaşamak. Çünkü hayata bir kere geliyoruz ve en iyi şekilde vaktimi geçirmek istiyorum.

Saba Tümer: Kadınlara ciltleri için bir şeyler önermek ister misin?

Paris Hilton: Cilt için kesinlikle güneşten kaçının. Krem ve nemlendirici kullanın. Her sabah ve akşam.

Saba Tümer: Daha başka kremlerin var mı peki? Mesela yüz için, burun için ve yanak için?

Paris Hilton: Her türlü güzellik ürünüm var ve bence cildine önem göstermek çok önemli.

Saba Tümer: Genç yaşta cilde önem vermek tabi ki önemli. Paris bizim için onurdu seni burada görmek. Çok teşekkür ederim seni gördüğüm için. Çok memnu kaldık. Seni tanımak güzeldi.

Paris Hilton: Sizin hakkınızda çok iyi şeyler duydum. Ne kadar arkadaş canlısı, sıcak kanlı ve iyi niyetli birisi olduğunuzu.

Saba Tümer: Ne zaman Türkiye’ye gelirsen bizi arayabilirsin. Sadece iş için değil, normal hayat için de. Tekrar çok teşekkürler.

Paris Hilton:.....

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...