İçeriğe atla

Fettah Can'dan Sonbahar Sürprizi!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Fettah Can'dan Sonbahar Sürprizi![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center] Bugüne kadar imza attığı birçok şarkıyla adından sıkça söz ettiren, birçok başarıya imza atan Fettah Can, sevenlerini bir sonbahar sürpriziyle sevindirdi.

Hazine, Aklımda Kalanlar albümlerinde sahibinin sesinden dinlediğimiz şarkılarıyla, yine kendi sesinden dinlediğimiz Boş Bardak ve Sana Affetmek Yakışır isimli şarkılarıyla da listelerden düşmedi. Sezen Aksu, Hande Yener, Gülben Ergen, Sibel Can, Ebru Gündeş, Işın Karaca, İzel, Levent Yüksel, Emel Müftüoğlu, Murat Boz ve daha bir çok sanatçı ile çalışarak müzik sektöründe unutulmayacak şarkılara imza attı. Sadece Türkiye sınırlarında değil Yunanistan'da da besteleri ilgi gördü ve görmeye devam ediyor.

Yeni şarkısı "Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim"i 13 Ekim'de yayınlayan Fettah Can sevenlerini bir sonbahar sürpriziyle sevindirdi. Sözü ve müziği kendisine ait "Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim" Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle dijital platformlarda![/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]Sıkıldım, ayrılsak mı diyorsun

Bir türlü adım atmıyorsun

Anlamadım neyi bekliyorsun

Sanırım hazır değilsin oyalıyorsun

Bu kadar gelgit denizlerde olur

Bırak zaten su kendi yolunu bulur

Sıcacık duygular zamanla soğur

Benim için her son bir başlangıç olur

Kim demiş her aşk mutlu biter diye

Ben zaten karda açan çiçeğim

Kendini düşün ben yine güleceğim

Durulursun diyenlere inat

Rüzgar ektim fırtına biçeceğim [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...