İçeriğe atla

Eurovision 2011 | Almanya (Feel Your Heartbeat)

Volkan

Pinlenen İletiler

Türkiye'nin elendiği ve İzlanda'nın finale yükseldiği sırada gözyaşlarımı tutamamış, o sinirin etkisiyle Perşembe (2. yarı final) gecesi ''Fatmagül'ün Suçu Ne?'' ve Cumartesi (büyük final) gecesi ''Lale Devri'' izleyerek, protesto etmiştim. @Troliçe görüyor musun bir ortak nokta daha. Sadece ikinci yarı final geceyarısından sonra finalistlere bakmış, Dana International'ın elenişini görüp keyfilenmiştim. Finali yarım yamalak YouTube performanslarından ertesi hafta izledim. Baştan sona DVD'sini elime aldığımda izlemiş idim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Favorim İsveç'ti :icimegir:

Lena'nın yarışmayı kazandığı şarkıdan daha iyi bi şarkıyla katıldığını düşündüğüm yıl :icimegir:

Danimarka'nın en iyi katılımlarından biri :bedenimegir:

Türkiye'nin elenmesiyle şoka uğradığımız ve Twitter'da milyonların tepki gösterdiği sene :bedenimegir:

Yarı finalde elendikten sonra yüksek sadakatın "zaten gay yarışması aq ne işimiz var" gibisinden açıklama yaptığı rezalet sene :kabuletmiyorum:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Babam içerde bizimkileri seyrediyordu, galiba Türkmenistan TV'den. Diğer odada ablamlar galiba Hülya Avşar Şov gibi bir şeyi izliyordu. B

Sizin eve yerleşmek istiyorum çok uygun bana :nasilcikiyorum:

Ve evet Lena'nın bu seneki şarkısı bence de daha iyiyidi :dogru:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir ara yayına telefon bağlantısıyla devam etmek zorunda kalmışlardı. Bülend Özveren çok kızmıştı haliyle

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bülend Özverinin hatırladığım kadarıyla ''Bize pek oy vermeyen ülkelerle aynı yarı finale koydu EBU'' gibisinden bir şey demişti.
Bizim Yarı Final grubunda daha önce bize pek oy vermeyen ya da düşük oy veren ülkeler vardı ve hatırlıyorum yarışmadan önce bağlanıp finale çıkarsak zar zor çıkarız demişti.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özveren kur'a çekimi yayınında bu yarı finalden çıkmamız çok zor demişti zaten. Elenince de ben demiştim diyerek bu sözünü hatırlattı. O sene bazı Eurovision fan çevreleri yarı finalde sahne alan ilk 5 ülkenin de finale çıkamamasını, EBU'nun 2010'da getirdiği ve 2011'de de uyguladığı ''Oylamalar ilk performansla başlar, son performansa değin devam eder'' kuralına bir şekilde dayandırıp, ''İlk 5 performans sırasında SMS hatları çalışmadı'' diyip ağlaşmışlardı. Komikti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben en çok Yunanistanı beğenmiştim yarı final gecesi. Sonra finalden bir gün önce youtube a girip Eurovision 2011 Greece yazdım. Dinledim. Yan tarafta WINNER Greece gibi bir şey çıktı. Ben Yunanistanı favori yapmışlar felan zannettim. Meğer ki ulusal final için yazmışlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Video buydu galiba

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ermenistan'ın elenmesi de sürprizdi. Pek beklenmiyordu elenmesi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...