İçeriğe atla

Cem Adrian'ın Mastürbasyonlu Klibi Sosyal Ağlarda Tepki Çekti!

Mustafa

Pinlenen İletiler

• İleti 36
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

hakaret etmiyorum Türkiye Gerçeğinden Bahsediyorum Madem Bu Tarz Şeylere Karşısın İzlemessin Ama İzleyenleride Yargılayamazsın Nokta .. Sana başka yorum yok

izlemiyorum zaten..izleyenleri de yargıladıgım en ufak bir cumlem olmadı...sadece hoş olmadıgını belirttim..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o koyabilior demekki ayrıcada yurt dışındaki klipleri ağzınız açık izlersiniz bir türk yapıncamı bu kadar abrtılıo

adamı dinlemem etmem ama rezil ederse benim milletimi benim ülkemi rezil edicek diğerleri beni ilgilendirmez ama bu ilgilendirir
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkesin yaptığı bir olayı kalkıp cem adrian klibinde yapıorsa ki tam olarakta penisini göstermior ii izlediyseniz sadece bir kadını hayal ederek tuvalete girior ve sadece göğüsünden üstü görünüor

o koyabilior demekki ayrıcada yurt dışındaki klipleri ağzınız açık izlersiniz bir türk yapıncamı bu kadar abrtılıo

adamı dinlemem etmem ama rezil ederse benim milletimi benim ülkemi rezil edicek diğerleri beni ilgilendirmez ama bu ilgilendirir

senin ülkeni o kadar çok kişi rezil ediorki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bence onlardan başlamalısın cem adrian onların yanında hiçbişey

ayrıca bu kliple hayatta rezil olmaz aksine beğeni topluyor klibin altındaki beğeni sayısını gördüysen

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkesin yaptığı bir olayı kalkıp cem adrian klibinde yapıorsa ki tam olarakta penisini göstermior ii izlediyseniz sadece bir kadını hayal ederek tuvalete girior ve sadece göğüsünden üstü görünüor

senin ülkeni o kadar çok kişi rezil ediorki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bence onlardan başlamalısın cem adrian onların yanında hiçbişey

ayrıca bu kliple hayatta rezil olmaz aksine beğeni topluyor klibin altındaki beğeni sayısını gördüysen

Gizlenmiş İçerik

asdfghj Ajdaaaaaağr

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

aman bana ne ya ne halt yerse yesin zaten hiç bişeyde fark edemedim o ayrı konu asdfghj

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim tepkimin neye oldugu hala anlaşılmamış demekki..sadece bunu diyorum..

Bende diyorum ki mastürbasyonun klipte gösterilmesi klipte dans edilmesi yemek yenmesi kadar doğal bir şey... Sanki açıkta bir şey var yahu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben Twitter da okuyana kadar aklıam hiç öyle bir şey gelmedi o sahnelerde :v
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkesin yaptığı Yapamazsa Zaten Erkekliğinden Şüphe Ederim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bir Şeyi Cem Adrian Klibinde Yapmış Millet Onu Yargılılor tikel ayol

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende diyorum ki mastürbasyonun klipte gösterilmesi klipte dans edilmesi yemek yenmesi kadar doğal bir şey... Sanki açıkta bir şey var yahu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben Twitter da okuyana kadar aklıam hiç öyle bir şey gelmedi o sahnelerde :v

hiç belli değil zaten asdfghj ama yapmamalı asdfghj o zaman canı sıkılan videosunu çeksin etrafta paylaşsın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ayh aklıma ne geldiii

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bi Alman vardı çekerken resmini çekmiş günah mı diyodu asdfghjk
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

hiç belli değil zaten asdfghj ama yapmamalı asdfghj o zaman canı sıkılan videosunu çeksin etrafta paylaşsın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ayh aklıma ne geldiii

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bi Alman vardı çekerken resmini çekmiş günah mı diyodu asdfghjk

Zaten videosunu çekip gerekli yerlerde paylaşanlar var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Burada o kadar açık saçık bir şey de yok aslında... siz mastürbasyon ne demek bildiğiniz için anlıyorsunuz... halbu ki adam kabız olmuş olamaz mı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cem adrian kendisi eşcinseldir ve marjınal şeyleri sever bugüne kadarda kliplerinde olsun konserlerinde olsun albüm kapaklarında olsun cesur ve marjınal işleri yapmıştır ve çok sever o şarkı9 onu gerektiriodu onu yaptı kalkıpta o şarkının klibinde alıp sevgilisini çay bahçesine gidemezdi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence küçük çocukların bunu izlemesinde bir sakınca yok.. insan vücudu, doğası, yapısı küçükken öğretilmeli. ayrıca çıplaklık ayıp değil.. klipte çıplak olmuş olsa bile ters bir durum olmaz. son ayrıca da sanatın abartısı olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neyse..farklı boyutlara dogru yonelmeye başladı bu konu...bence yorumlaşmalar tadında kalsın..biraz daha devam edilirse hoş olmayan yorumlar yapılacak gibime geliyor....herkesin görüşü kendisine tabiki..herkes istediği gibi düşünebilir..yaptıgınız yorumlara da saygım sonsuz:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...