İçeriğe atla

Eurovision 2009 | Rusya

Misafir

Pinlenen İletiler

Bu arada Hadise'nin şarkısını görünce bazen iyi ki katılmıyoruz Eurovision'a diyorum. Bu ne allah aşkına. Oryantal yarışmasına mı katılıyorsun, şarkı yarışmasına mı? Ondan sonra milletin Türkiye diyince aklına deve, çöl, çadır, şalvar gelince kızıyoruz. Bu nasıl bir şarkıdır yav....

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zamanlarda bir site vardı, anasayfası haber, forumunda yarışma yapılırdı, şenol, ogün falan vardı, kurul kurmuşlardı güzel olmayan şarkıları falan yarıştırmıyorlardı, baya askeri cunta dönemidir eurovision fan tarihinde, beni almamışlardı

Eski eurovision time'ı mı diyorsun, yoksa avro'yu mu?

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zamanlarda bir site vardı, anasayfası haber, forumunda yarışma yapılırdı, şenol, ogün falan vardı, kurul kurmuşlardı güzel olmayan şarkıları falan yarıştırmıyorlardı, baya askeri cunta dönemidir eurovision fan tarihinde, beni almamışlardı :kahroluyorum:

2009 devrimiyle askeri cuntaya son verip, @Züreyfa'yla beraber Eurovision Time'ı kurmamızla tarihin derinliklerine hapsedilen o kaotik dönem.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Hadise'nin şarkısını görünce bazen iyi ki katılmıyoruz Eurovision'a diyorum. Bu ne allah aşkına. Oryantal yarışmasına mı katılıyorsun, şarkı yarışmasına mı? Ondan sonra milletin Türkiye diyince aklına deve, çöl, çadır, şalvar gelince kızıyoruz. Bu nasıl bir şarkıdır yav....

Sertab'ın suçu o hep. O kazandı diye herkes "ÖÖÖ Övröpö dönsöz sövöyö" demeye başladı. Sertab da gidip cazlı mazlı bir şeyle kazansydı ya. Bütün Evropa bizi fularlı zannederdi ne güzel.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eski eurovision time'ı mı diyorsun, yoksa avro'yu mu?

vallahi hiç hatırlamıyorum, 2009dan biraz daha eski olabilir, 2008 başları ortaları falan, vardı böyle bir site, haberleri falan da oradan takib ediyorduk, sonra sonra farklı forumlar açılmıştı, uğur'un kurduğu ilk forumda böyle bir uygulama var mıydı @Uğur

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sertab da gidip cazlı mazlı bir şeyle kazansydı ya. Bütün Evropa bizi fularlı zannederdi ne güzel.

14. olacağımızdan kimse bizi bir poh zannetmezdi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2009 devrimiyle askeri cuntaya son verip, @Züreyfa'yla beraber Eurovision Time'ı kurmamızla tarihin derinliklerine hapsedilen o kaotik dönem.

O siz miydiniz ya, ben hep ondan sonra açıldı diye hatırladımdı, beni tabii almadıklarından dolayı, devrimi desteklemiş idim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vallahi hiç hatırlamıyorum, 2009dan biraz daha eski olabilir, 2008 başları ortaları falan, vardı böyle bir site, haberleri falan da oradan takib ediyorduk, sonra sonra farklı forumlar açılmıştı, uğur'un kurduğu ilk forumda böyle bir uygulama var mıydı @Uğur

Eski eurovision time vardı haber siteli forumlu. (2007-2008) Sonra o bölündü. Avrovizyon, foruvision ve euro star başta olmak üzere milyon tane site açıldı. (2008) Avro'da Ogün ve Onur admindi. Benle uğur da modduk orada. Sonra haksızlığa ve baskıcı rejime isyan edip, yeni time ın temellerini attık birlikte. (2009)

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vallahi hiç hatırlamıyorum, 2009dan biraz daha eski olabilir, 2008 başları ortaları falan, vardı böyle bir site, haberleri falan da oradan takib ediyorduk

Uğur Çevlik diktasındaki eski Eurovision Time

sonra sonra farklı forumlar açılmıştı

Ogün Aydınlı diktasındaki Avrovizyon + Çağatay Türk diktasındaki Eurostar + Eren Dündar @Züreyfa'nın diktasındaki EurovisionTR + Dinci tayfanın diktasındaki Foruvision

uğur'un kurduğu ilk forumda böyle bir uygulama var mıydı @Uğur

:imkandahilindedegil:

2009'da Zürey'le kurduğumuz ilk Eurovision Time'ı ''Özgürlük ve Emek'' sloganıyla özgürlükçü bir fan ortamına dönüştürmüştük.

Sene 2012, @Cem'le beraber şu an içinde bulunduğumuz forumu kurduk sonra.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eski eurovision time vardı haber siteli forumlu. (2007-2008) Sonra o bölündü. Avrovizyon, foruvision ve euro star başta olmak üzere milyon tane site açıldı. (2008) Avro'da Ogün ve Onur admindi. Benle uğur da modduk orada. Sonra haksızlığa ve baskıcı rejime isyan edip, yeni time ın temellerini attık birlikte. (2009)

tamam bunu diyorum, tam ogünle tanıştığımda, kavgalar dönüyordu, sonra onun forumunda da kavga döndü yeni forum açıldıydı o ara da uğurla tanışmıştım herhal

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sertab'ın suçu o hep. O kazandı diye herkes "ÖÖÖ Övröpö dönsöz sövöyö" demeye başladı. Sertab da gidip cazlı mazlı bir şeyle kazansydı ya. Bütün Evropa bizi fularlı zannederdi ne güzel.

Yav Setab'ın ki güzeldi. Bir kere yaparsında, her sene ucundan kıyısından darbuka, oryantal ezgiler falan bayıyor bir süre sonra.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne hoş günlerdi ya, böyle depresyonu olan bir insanın bunları bu saatte hatırlaması da hoş değil ama işte bir kere başlayınca :kahroluyorum:

Çağatay'ın siteyi hatırlıyorum, dindar tayfadan o zaman da nefret ederdim, ogün kendi siteyi kurunc aiçinden bir stalin çıkmıştı

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağatay'ın siteyi hatırlıyorum, dindar tayfadan o zaman da nefret ederdim, ogün kendi siteyi kurunc aiçinden bir stalin çıkmıştı

:aynen:

Çağatay'ın forumu en yaşanılabilir alandı herhalde içlerinde ama onda da ülke kuralı yoktu. Türkiye Shakira yolluyordu falan. Tatsızdı o yüzden.

2012'de ''Eurovision'un Birleştirci Gücü'' sloganıyla bu Time'ı açtık, herkes bir araya toplanmış oldu tek çatı altında. Sonrasında yine uyuzluk yapıp forum açanlar oldu ama, nafile.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...