Jump to content

:UnitedKingdom: 200. ETSC final oylaması başladı. TIKLA!

YasminTheDios

Eurovision 2009 | Rusya

Recommended Posts

[video=youtube]

Anasım geldi.

[align=center]Güzelim klibi ve şarkıyı bu saçma kareografi ve kıyafetlerle harcadı.

[video=youtube]

[/align]

Hadise'nin senesi :heart: O kadar güzeldi ki o sene anlatamam. Her şeyiyle, her yönüyle takip ettiğim tek yarışmadır sanırım. Bence her şey çok güzeldi (juri sistemi ve yarı final sunucuları dışında) :D O sene tek hayal kırıklığım Soraya'ydı. Patrici Kaas gibi birini de tanıdım sayesinde birsürü şarkısını dinledim ve aşık oldum :) 1. şarkıyı haaağlaaa ve haaağlaaa sevmem! :D Azerbaycan ya da İzlanda olaydı daha iyiydi. Düm Tek Tek senesiydi kısaca, kalp atışlarının fazla olduğu.. Severim, seveceğim de.. :heart:

Bu sene nasıl anlatılırki: 2009 Sanırım 2009 ve Hadise için bu yorumumu kalplere boğacağım sadece, siz anlayın..

:kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp:

Hadise'nin kendini rezil ettiği bir sene ....

Patricia Kaas , Yohanna , Jade Ewen gibi kaliteli ve muhteşem şarkıcıları tanıdığım bir sene....

Tüm yarı finallere ve finale 5 dakika geç başladığım bir sene ...

Kibris neden bir Yunanistan degil ki.

Elena Gheorghe

Patricia Kaas

Chiara

Nelly Ciobanu

Svetlana Loboda

Soraya

Waldo's People

Sakis Rouvas ' yazık olan bir yıldı şarkı kalitesi bakımından muhteşem bir sene olmasına karşın oylama için aynı şeyi söyleyemeyeceğim Hadise nin şanslızlığına denk gelmesi sonucu ilk 3 te olamamıştık ama sağlık olsun sonuc olarak eğlendiğim bir seneydi :)

[align=center]2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Arnavutluk adına Carry me in your dreams adlı şarkıyla yarışıp 48 puan toplayarak 17.olmuştu.Ben şarkıyı ve performansı çok sevmiştim.Ama 2009 da klibi vardı izlerdim şimdi youtube tan kaldırılmış hatta esc performansının hd videoları bile kaldırıldı nedeni ne olabilir acaba ?

Siz bu şarkı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Arnavutça Versiyonu

[video=youtube]

Esc Performansı

[video=youtube]

Buda son sahne aldığı program sanırım

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s8LrY3I5VXw

[/align]

Arnavutca versiyonu daha guzeldi bence, cok sevmistim o halini. Neden kaldirilmis videolar anlamadim onu, ilginc.