İçeriğe atla

Saçma Sapan Fikrim

Yiğit

Pinlenen İletiler

İsteyenler kendi Hanelerini oluşturacaklar;

*Askeri birimler-Adı(kings guard örnektir)-kullandıkları silah(önemi yüksek oranda)

*Hane'nin geçmişi/hikayesi

*Hane'nin fertleri

*Hane'nin Logoso (

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
logo yapabilirsiniz)

*Sloganı/sözü

Hane tanıtımı yapıldıkdan sonra anket ile sunulacak ve aralarından (6-7-8-9 tane hane artık kararlaştırılır bu) kazanan hanenin üyesi o hanenin lord'u olucak ve hanesi olmayan kişiler istediği bir haneye katılabilecek(daha sonra uygun görülürse ayda bir isteyenler hane oluşturup yarışmaya katılıp yeni haneler eklenebilir)

Bu haneleri Westeros haritasında bir yerler seçerler ve ya hakemler atar(anlatıcam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
),tabi bu seçim herkes sevdiği hanenin bölgesinde olmak isteyecek fakat her bölgenin kendine göre avantaj ve dezavantajları olucak.

Gelelim savaşlara;

*Savaşlar bir hanenin başka bir haneye savaş ilanı açmasıyla olucak(Hergün,İki günde bir,haftada bir artık duruma göre)

*Ve haftanın sonunda(veya ayın sonunda) en çok puanı toplayan hane Demir tahtın sahibi olucak.

Savaşlar puanlama sistemi ile sonuçlandırılacak

*Savaşda haritanın önemi büyük olucak(yani nerede savaş geçiyorsa hangi hane'nin avantajında ise hakemden belli bir puan alıcak)

*Askeri birlikler ; saldıran ve savunan hanenin askeri birlikleri karşılaştırılacak (buna göre örnek; mızraklı birlikler atlılara karşı üstünlük sağlar-bu şekilde o hane hakemden belli bir puan alıcak)

*Savaşda ki hikaye hem saldıran hem savunan tarafından yazılacak.Ve hakem tarafından puanlama yapılacak(Türkçe'nin düzgün kullanımı,hikayenin etkilemesi,gerçekliği yakın olması acısından)

Ve en sonunda iki hane'nin tanıtımlarına bakarak diğer üyeler oylama yapıcak(iki hane dışında ki üyeler oylamaya katılabilecek)bunun önlenmesi açısından anket olarak değil(Öm veya yorum yoluyla yapılacak)

Sonuç ; Hakemlerin verdiği toplam oy ile + anketten gelen oy ile kazanan belirlenecek.

Ayrıca Savaş ilan etme yerine lig sistemide getirebiliriz;

Lig fikstürü belirlenir,

Her 3 günde bir savaşlar yapılır (fikstüre göre) pazar günü tatil

Gizlenmiş İçerik

Lig sonunda en çok puanı toplayan demir tahtın sahibi olur.

Bu arada hakem 3-4-5 kişiden felan oluşur,duruma göre

FİKRİNİZİ SÖYLEYİN!!!!

Not: Fikir ve Format bana ait değildir!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiçbir şey anlamadım..

Ya bak şimdi en basiti: Ülke oluşturup savaşçaz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

:1silah:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiçbir şey anlamadım..

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

E böyle özetleyebiliyodun neden uzun uzun yazdın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiçbir şey anlamadım..

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

E böyle özetleyebiliyodun neden uzun uzun yazdın

Gizlenmiş İçerik

fdbkngmjdfknh koptum. Zevkli olur diye düşünmüştüm

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öf bunlarla uğraşacağınıza gidin minecraft oynayın, hatta beraber oynayalım lfjdksfjdf

Sen buraya yorum yapcam diye ugrasacagına git oylarını ver deli etme beni...

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...