İçeriğe atla

'Orhan Gencebay ile Bir Ömür'

Mustafa

Pinlenen İletiler

• 1 ay sonra...
  • İleti 35
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]Orhan baba’nın sahne dekoru Madonna’nınkinden daha iyi olacak[/align]

[align=center]Bugüne kadar hiç sahneye çıkmayan Orhan Gencebay’ı sahneye çıkmaya da razı ettiniz. Gelecek yaza başlıyor konserler…[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Orhan Gencebay bugüne kadar sahneye çıkmamış ama bugüne kadar onun kafasındaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak biri de çıkmamış karşısına. Şu ana kadar herkes ona para ile gitmiş. Çok büyük paralar teklif edenler olmuş. Ama ben para ile gitmedim, onunla başka bir şey konuştum. Orhan abiye “Allah sana uzun ömür versin ama bugüne kadar insanların karşısına çıkıp onların gözlerine hiç bakmadın. İnsanlar Orhan Baba diye ayılıp bayılıyor, hiç seni canlı dinleyemeyecekler mi?” dedim. Dünyada altmış yıldır müzik yapıp hiç sahneye çıkmayan bir sanatçı yok.

Peki ne kadar konser yapmayı düşünüyorsunuz?

İlk etapta on konser yapacağız. 1 Haziran’da başlayacağız. Stat konserleri yapacağız. İstanbul Arena, İzmir Atatürk Stadyumu… Çok büyük prodüksiyon yapıyoruz. Madonna konserini herkes ağzı açık izlemişti. İnanın onun üzerinde bir sahne dekoru yapıyoruz. İlk defa olduğu için uçmak zorundayız ve çok büyük şeyler yapmak zorundayız. Şunun garantisini verebilirim, bu konuda mütevazılık yapamayacağım, o konserlerden çıkan herkes ‘Biz bugüne kadar hiç konser izlememişiz’ diyecek. O işi yaptıktan sonra en az beş sene üzerine kimse çıkamayacak.[/align]

[align=center]Polat Yağcı Röportajından Alıntı...[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Seksendört'ün "Orhan Gencebay İle Bir Ömür" albümü için seslendirdiği "Dokunma" şarkısının video klibi yayında...

[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

[align=center]3. PAL FM Müzik Ödüllerin'de En İyi Proje olarak ödüle layık görüldü.

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...