İçeriğe atla

YONCA EVCİMİK'İN YENİSİ :''YALLAH SEVGİLİM''

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]YONCA EVCİMİK'İN YENİSİ :''YALLAH SEVGİLİM''[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Son olarak eski albümlerini ''5'i Bir Yerde'' adı ile dinleyici ile buluşturan Yonca Evcimik, Dmc etiketi ile yeni teklisini (single) yayımlamaya hazırlanıyor. Sözü Barlas Erinç'e, müziği Talib Kuliev'e ve düzenlemesi İskender Paydaş'a ait olan şarkı ''Yallah Sevgilim'' adını taşıyor. 6 Eylül'de müzik marketlerde yerini alması planlanan çalışma Evcimik dinleyicileri tarafından merakla bekleniyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bayildim harika olmus! Muhtesem bir donus!! Aferin Yonca!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Atma'dan daha iyi bir cover olmus, cunku icinde Sinan Akcil yok!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peeeeeeeeeeeh.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teaser

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İŞTE BEKLENEN KLİP

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Berbat bir şarkı...

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]HAFTANIN KONUK YAZARI : ''YONCA EVCİMİK''[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Merhaba,

Yallah Sevgilim şarkısını bana Hakan Eren dinletmişti. Müziği Tolib Kuliev'e ait bir özbek şarkısı. Şarkının ruhu , verdiği enerjiyi sevdim. Barlas Erinç'in yazdığı sözlerle , müzik üst üste güzel uyuştu. Zamanında söylediğim Tatlı Kaçık şarkısı ile benzer noktası çoktu. Benden hep eski şarkılarım tadında işler bekleniyordu. Bu şarkının o ruhu vereceğini düşündüm ve hemen çalışmalara başladım. Hem eski tadı verip , hem de günümüz sound'u ile harmanlamak gerekiyordu. Bu aşamada şarkının düzenlemesini eski dostum İskender Paydaş yaptı. Yallah Sevgilim iş anlamında İskender ile beraber ilk çalışmamız oldu. İskender'in ritmini, ruhunu seviyorum. Ondan şarkıda bolca zil sesi duymak istediğimi söyledim. Tam istediğim gibi bir düzenleme yaptı. Ortaya çıkan işten çok memnunum. Uzunca bir süredir müzik konusunda hayvanlar ile ilgili yaptığım çalışmalardan dolayı üretimim olmuyordu. Bu şarkı ile tekrar bu çalışmalarıma hız verdim. Şarkının verdiği enerji insanlara çabuk geçti. Gösterilen ilgiden çok memnunum. Müzikal yolcuğumda birçok yeniliği dinleyenlerimle paylaştım. 'Yallah Sevgilim' yeni bir Yonca Evcimik döneminin ilk çalışması. Heyecanlıyım , yapmak istediğim çok şey var.

Kendimi ilk 'Abone' albümünü çıkardığım zamanlardaki gibi heyecanlı görüyorum. Yakın zamanda tekrar bir single ve ardından albüm planı içindeyim. Araştırmayı , yenilikleri takip eden bir insanım. Bulduğum ilginç şeyleri tekrar müziğimin içine yerleştireceğim. Müziğimi bir süre öksüz bırakmışım , şimdi yeniden ona gereken ilgiyi gösteriyorum.

Sevgiler,

Yonca Evcimik/ Hayat Müzik/ 2012 [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

bence yapmasın müzik anlamıo bu yeni nesil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> yallah sevgilimi harcadılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...