İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Ayrıca grup olayına biraz ara verelim artık sıktı. Model falan gitmesin. Bence slow bir şarkının zamanı geldi de geçiyor bir kere . Sedat Yüce'den beri ne zaman slow yolladık . Kaç yıl oldu..

Şöyle sahne gosterisinde semazenlerin sanatçıya eşlik ettiği bir slow şarkı müthiş olmaz mıydı ? Burcu Güneş de bu olaya en uygun isimlerden biri bence. Evet evet slow zamanı geldi artık.

halil Sezai

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:haha:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:haha:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ayrıca grup olayına biraz ara verelim artık sıktı. Model falan gitmesin. Bence slow bir şarkının zamanı geldi de geçiyor bir kere . Sedat Yüce'den beri ne zaman slow yolladık . Kaç yıl oldu..

Şöyle sahne gosterisinde semazenlerin sanatçıya eşlik ettiği bir slow şarkı müthiş olmaz mıydı ? Burcu Güneş de bu olaya en uygun isimlerden biri bence. Evet evet slow zamanı geldi artık.

burcu güneş giderse slow söylemez bence.. gözlerinde bıraktım aşkı sevdayı diye berbat bi şarkısı vardı o tarz bi şarkıyla gider..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Model basarili bir grup hatta bu forumda "Dagilmak Istiyorum" parcasini tam bir Eurovision parcasi gibi gordugumu yazmistim. Ben de gruplara karsiyim bu saatten sonra. Lutfen bir bayan sarkici ulkemizi temsil etsin, slow bir sarkiyla. Burcu Gunes ve Eflatun bu isin altindan kalkabilir gibi geliyor bana. Sadece ikisi olsun sahnede, vokale dansicya gerek yok. Juriyi etkilesek yeter mantigindayim artik. Model de giderse olacaklari biliyorum ben cunku.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semazen iyidir iyi... sahnede bütünleşir. Sertab nasıldı 2004 te tüylerim diken diken olmustu.

Semazen olayi iyi hos da sarkinin tarzina gore degisir. "Oflaya Oflaya" gibi bir sarki cikarsa ortaya semazen komik durur sahnede. Ama bizden biseyler olsun icinde diyorsak ney kullanabiliriz sarkida, cok da hos durabilir, o vakit semazen ney sesiyle butunlesince harika bir goruntu ortaya cikar sahnede bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle Uğur. Zaten Burcu Güneş'in o tarz bir şarkıda çıkmasını isterim ben. İşte şov ile bütünleşirse de ikinci bir 2009 İzlanda ve hatta daha iyisi neden olmasın ???

Kesinlikle! Yoksa Soner'in dedigi gibi hareketli bir sey yapacaksa hic gitmesin zaten. Ama ben Burcu'nun bu isi ne kadar cok istedigini biliyorum, kendi de slow calismalarda daha basarili oldugunun farkinda zaten. 1997 ulusal finaline de slow bir parcayla katilmisti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Kurul bizi duysun...

Gizlenmiş İçerik

[/align][align=center]

[/align][align=center]Burcu ile birinciliğin gelmemesi için hiçbir neden yok bence. (Slow ile katıldıgı takdirde)[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nil karairahimgil ve yalın kaç yıldan beri adaylarım.. grup olarak da redd diyorum ben.

Nil kurulun icinde oldugu icin bu yil kaldi artik o. Yalin'in pek bir sey yapabilecegini sanmiyorum. Yalin verimli zamanlarinda gitseydi birseyler yapabilirdi, artik kotu isler cikariyor bence. Redd'i dusunmene sasirdim ama hic aklima gelmezdi bak.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nil karairahimgil ve yalın kaç yıldan beri adaylarım.. grup olarak da redd diyorum ben.

Nil kurulun icinde oldugu icin bu yil kaldi artik o. Yalin'in pek bir sey yapabilecegini sanmiyorum. Yalin verimli zamanlarinda gitseydi birseyler yapabilirdi, artik kotu isler cikariyor bence. Redd'i dusunmene sasirdim ama hic aklima gelmezdi bak. :D

nasıl yani benim düşünmeme neden şaşırdın? : )))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...