İçeriğe atla

Karadağ 2012 : Rambo Amedeus - Euro Neuro

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Karadağ'ı bu sene bir joke entry temsil edecek. Rambo Amedeus, Euro Neuro şarkısını seslendirecek. Şarkı henüz yayınlanmadı ve yayın tarihi hakkında da bir bilgi verilmedi.

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 36
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 3 hafta sonra...

demosu yayınlanıp hemen kaldırılmıştı demi,eğer o doğruysa,yani doğru şeyi dinlediysem,malta'dan bile kötüüsü geliyo bu yıl

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

1. dakikadan sonra başlayan kısımı sevdim diycem büyük tepki alıcam diye korkuyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 10'dan fazla şarkıyı karıştırmışlar da ortaya bişeyler çıkarmaya çalışmışlar ama karmançorman olmuş. Bi melodi yok bişey yok, ne amaçla katılıyolar acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Yok yok beğenmedim ya bu ne. Ama şarkıyı seviyorum ben.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...