İçeriğe atla

Eurovision'da bu kızı Polonya adına görmeliyiz!

TOLGAHAN

Pinlenen İletiler

Honey'i böyle bir şarkıyla, böyle bir şovla Polonya adına Eurovision'da görmek ne kadar güzel olurdu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hayal ettim de POLAND! Wooow!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[video=youtube]

İzlemelisiniz

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Polonya da

Gizlenmiş İçerik

o konuda biz gibi aptal. İşi bilmiyorlar.

Zaten oy da veren yok. Bence hiç dönmesinler bile.

Bir ben oy veriyorum o kadar.

POLSKA!

Bir de ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

kabul edilmese de oylarım

Gizlenmiş İçerik

Dönsünler, ben çok özledim POLAND'ı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Polonya müzik açısından kaliteli bir ülke bu kızıda çok beğendim ve şarkıyı çok güzel söylemiş katılsa güzel bir derece alır

Kesinlikle. Çok büyük ve kaliteli bir müzik piyasasına sahipler ama değerlendiremiyorlar. Bir 2011'de değerlendirdiler orda da haksızlık yapıldı.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Geri dönmeliler bence.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...