İçeriğe atla

Azerbaycan 2012 : Sabina Babayeva - When The Music Dies

Illusion

Pinlenen İletiler

müzik çok etkileyici ilk 10umda ve tabiiki ''eend fayniliy tüvelf points goo tu azerbaijaaaan'' denicek yine

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Azerbaycanın Bugüne Kadar Kötü Şarkısını Duymadım Helal Olsun Onlara !

helal olsun İsveçlilere!

Seneye Azerice pop-etnik bişey yollayıp yarı-finalde elensinler, biz de 12 veremeyelim demek istiyorum ama bu sefer direk İsveç'e gidiyoruz, kaçınılmaz oldu İsveçli beste.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla izlerken tırnaklarımı yedim resmen..bu sene bize oy veren pek olmadı yaa hep az puanlar geldi..bişey olmuş bu sene

Gizlenmiş İçerik

sağolsun azerbaycanımız her sene beğensede beğenmesede 12 puanını veriyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerbaycan bu şarkıyla geçen yıl yarışıp öyle kazansaydı keşke yarışmayı. Çok güzel bir performanstı. Gecenin en iyi slow performansıydı.

kesinlikle içimden geçen bu ......running scared gibi bi şarkı ile olacaklarına bu sarkı ile gelen bir 1.lik ne mükemmel olurdur....bence tek kelime ile gecenin en iyi performansıydı....hele arkadaki adam zılgıt tutar gibi bagırıyor ya orda kalbim acıdı resmen..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...