İçeriğe atla

Kulaklıkla dinlemekten en çok hoşlandığınız şarkı hangisi ?

Ladadidej

Pinlenen İletiler

Neredeyse her şarkıyı kulaklıkla dinliyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oncelikle asıl onemli olan kulaklıgın kalitesi tabi ki...Mesela ben AKG kullanıyorum alabilecek durumda olanlara tavsiye ederim kesinlikle...Her şeyi duyabilmenizi saglıyor ne bas ne de tiz rahatsız etmiyor... Bunun dısında indirdiginiz müzik de 320 kbps olmadı tabi ki...buna dikkat etmeyen çok kişi var....sonrasında ise hangi şarkı olursa olsun mükemmel duyulur zaten... ben de herseyi kulaklıkla dinlerim hatta kulaklık sadece piyano çalışırken kulagımda degil bir de dus alırken

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

niye bilmiyorum ama Ricky Martin'in Cantame Tu Vida şarkısı kulaklıkla müthiş oluyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sonrasında uyuyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Britney Spears - Till The World Ends kesinlikle!

O dubstep ve bass'ler bir arada olunca coşmamana imkan yok.

Göksel'in de yorumunda belirttigi ozelliklerden bu sarkiyi indirirseniz yolda yururken fena havaya girersiniz Till The World Ends'te soylemesi benden

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

[align=center]Ben mesela kulaklıla Mr.Saxobeat dinlemeyi çok severim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

Bu aralar Hadise - Biz Burdayız kesinlikle. Fena gaza geliyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Şimdi de Gimme More dinleyin bakıyim

Gizlenmiş İçerik

ağladım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son ses acin, muzigi ve hayati icinizde hissedin.

(Shameless 3rd Season Final Soundtrack)

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bad Romance kesinlikle. Bası mükemmel veriyo kulaklık , kendinden geçiyorsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...