İçeriğe atla

Kesha Fan Club

LaLaLove

Pinlenen İletiler

[align=center]Taylor Swift Kesha’ya 250 bin dolar bağışladı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

‘ya 250 bin dolar bağışladı. Yapımcısı ve Sony’ye 2014 yılında dava açan pop yıldızı Kesha’nın davayı kaybetmesi üzere birçok ünlü isim şarkıcıya yardım etmek için kampanya başlattı. Davanın açıldığı günden bu yana iş teklifi alamayan Kesha’ya yardım etmek isteyen Taylor Swift, arkadaşına 250 bin dolar bağışladı.

Gizlenmiş İçerik

geçtiğimiz cuma günü gerçekleştirilen dava duruşma sonunda 2014 yılında yardımcısı ve Sony’ye karşı açtığı davayı kaybetti. Yardımcısı tarafından tecavüz edildiğini ve bu sebepten dolayı Sony ve yardımcısıyla imzalanan sözleşmenein feshedilmesini talep eden Kesha davayı kaybedince sözleşmeye sadık kalmak zorunda kaldı.Ünlüler yardım kampanyası başlattı

Bu saatten sonra aynı yardımcıyla birlikte çalışamayacağını belirten Kesha 2014 yılından bu yana hiçbir iş teklifi alamıyor. Ciddi maddi sıkıntıları yaşayan ünlü pop yıldızı için birçok ünlü isim yardım kampanyası başlattı.Arkadaşına 250 bin dolar bağışladı

Kesha’nın yakın arkadaşı Taylor Swift ise arkadaşını bu sıkıntılı dönemde yalnız bırakmadı. Kesha’nın avukat ve dava masraflarını üstlenen Swift, pop yıldızına bir de 250 bin dolar bağışladı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Kesha'yı Bağrına Bastı

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Geçtiğimiz hafta Kesha'ya destek vermek için konuşan ilk sanatçılardan olan Lady Gaga, tecavüz davasının reddedilmesiyle sarsılan Kesha ile bir araya geldi.Kesha'nın 2014 yılında prodüktör Dr. Luke ve bağlı bulunduğu plak şirketi Sony Music'ten ayrı çalışmak adına açtığı cinsel, duygusal ve psikolojik istismar davası, geçtiğimiz Cuma günü New York Yüksek Mahkemesi tarafından reddedilmişti. Kesha için destek yağdırmaya başlayan ünlüler arasında başı çeken Lady Gaga, arkadaşı ve meslektaşı için "Cesaretin beni gerçek anlamda büyülüyor" şeklinde bir tweet atmıştı. Şimdi ise Gaga, Kesha ile çekilen samimi fotoğraf ve videosunu, sosyal medyada başlatılan #FreeKesha (Kesya'ya özgürlük) kampanyasına destek vererek paylaştı.Twitter'da paylaşılan fotoda ikili el ele tutuşuyor:[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Başlicam seçimlerine de oylamalarına da

Gizlenmiş İçerik

Ben albüm görmek istiyorum. Animal-Cannibal benim için her zaman dinlenesi albümler, tam anlamıyla sevdiğim hareketli şarkı tiplerini içeriyodu. Ama 3 yıldır gömdü kendini bu da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Kesha toparlandı ve yeni albümünü yayınladı. Albüm yayınlanmadan çektiği klipleri peşisıra Youtube'a yükledi :dogru:

Albümü "Rainbow":

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...