İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

İlk 3 bölümünü 3-4 sene önce izlemeye kalkmış zor dayanmıştım :degil:

Ben izlemem :degil:

Niye be? Eğlenceli olmaz mı sitecek izlemek? Hem 3 bölümde anlaşılacak dizi değildir Got. Karakter isimleri öğrenilmez o kadar sürede.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

GoT Temmuz'da başlıyor ama. Şimdi başlansa anca yetişir. Gerçekten izlerse üyeler, başka dizi izleriz sonrasında.

60 bölümü 8 günde izledim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarihsel dizileri sevmiyorum ben pek be :nesacmaliyosun:

İzlerseniz ben de aranıza konuk seyirci olarak katılırım sorun yok :oylariniyolla:

Sitece utanmaz olduğumuzdan :arkamdankonusmussun

Shameless uygun bize diye düşündüm :cindurttu:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarihsel dizileri sevmiyorum ben pek be :nesacmaliyosun:

İzlerseniz ben de aranıza konuk seyirci olarak katılırım sorun yok :oylariniyolla:

Sitece utanmaz olduğumuzdan :arkamdankonusmussun

Shameless uygun bize diye düşündüm :cindurttu:

tarihsel bişi değil

ve eminim sen çok seversin

bak boru değil 8 günde bitirdim hepsini, akıp gidiyor dizi

ben de böyle tarihsel falan diyip izlemedim hiç ama geçen sene çok övdüler falan artık başlayayım tekrardan dedim. ilk bölümü izleyip bırakmıştım

aptallık etme izle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarihsel dizi değil GoT. Fantastik bir drama dizisi. Entrika ve siyaset açısından çok güçlü özellikle. Bunun ötesinde artık bir GoT kültürü oluştu, bir dizi olmanın ötesine geçti. Ben tavsiye ederim izlemek isteyenlere. İzlerim diyen 2 kişi çıkarsa da baştan izlerim ben de. Troliçe de katılır 3-5 kişi yorumlarız her gün, eğlenceli olur. Talha'yla yorumluyorduk eskiden ne güzel.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tarihsel bişi değil

ve eminim sen çok seversin

bak boru değil 8 günde bitirdim hepsini, akıp gidiyor dizi

ben de böyle tarihsel falan diyip izlemedim hiç ama geçen sene çok övdüler falan artık başlayayım tekrardan dedim. ilk bölümü izleyip bırakmıştım

aptallık etme izle

Bana kasvetli geliyur karanlık çekimler :bedenimegir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarihsel dizi değil GoT. Fantastik bir drama dizisi. Entrika ve siyaset açısından çok güçlü özellikle. Bunun ötesinde artık bir GoT kültürü oluştu, bir dizi olmanın ötesine geçti. Ben tavsiye ederim izlemek isteyenlere. İzlerim diyen 2 kişi çıkarsa da baştan izlerim ben de. Troliçe de katılır 3-5 kişi yorumlarız her gün, eğlenceli olur. Talha'yla yorumluyorduk eskiden ne güzel.

Oo aydınlık dönem elitleri

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...