İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

TRT Muzik bu cuma 2. Altin Lale TSM Beste Yarismasi'ni bile yayinlayacakmis.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Eurovision'u da yayinlasin ya. Eurovision'u bu yil yayinlamazsak 2014'te katilmak icin basvuramiyoruz EBU'ya.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
En son 11 Mayis'a kadar var yayin akisi, sonrasi yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen 2008de yayınlamamıştı hatırlarsam önemli olan final. Ama finali yayınlamasa da katılabilir ki gelecek sene mesela 2011 finali TVP'de yayınlanmadı yine de 2012ye katılması için açıklama yapılması falan beklendi isterse katılabilirdi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen 2008de yayınlamamıştı hatırlarsam önemli olan final. Ama finali yayınlamasa da katılabilir ki gelecek sene mesela 2011 finali TVP'de yayınlanmadı yine de 2012ye katılması için açıklama yapılması falan beklendi isterse katılabilirdi

Eurovision'a katilmak isteyen ulkeler katilmadan onceki 2 seneyi yayinlamak zorundalarmis. Mesela Azerbaycan 2006 ve 2007'yi yayinladiktan sonra 2008'e katilabildi. Ayni sekilde biz de 73'te yayinlamaya basladik yarismayi, 75'te katildik. Bir nevi isinma turlari.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Biz 2013'u yayinlamazsak 2014'e katilamiyoruz sanirim ama 2015'e katilabilir miyiz bilmiyorum. Karisik isler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^ aslında ben onu çok mantıklı bulmuyorum. Çünkü üyeliği kabul edilse Azerbaycan 2007'de katılacaktı.

Kaldı ki Ermenistan ilk olarak TR'deki yarışmayı mı yayınladı yani ?

Mesela Italya 2009 ve 2010'u yayinladi mi? Gibi gibi. Cidden anlamiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence bu söylenti biz ilk 73 ve 74 ü yayınlayıp sonra 75'te katıldık diye çıktı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Herkes bunu diyo ama kimse kaynak gösteremiyo söylenti olarak kalıyo hep.

Aslinda biz hazirladigimiz ilk ulusal elemeleri yetistirebilseydik 1974'te katilacaktik. Ulusal elemelere cok yogun bir ilgi oldugu icin sure uzadi, bu yuzden 74'e katilamadik. Yani biz yarismayi sadece 1 kez yayinladiktan sonra Eurovision'a katilabilecektik.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belki o kural sadece ilk kez katılan ülkeler için geçerlidir yoksa tekrar Polonya örneğini veriyorum bu sene katılabilirlerdi

Gizlenmiş İçerik

Ayrıca boşverin arkadaşlar love me back tarzı uyduruk şarkılarla rezil olacağımıza katılmayalım daha iyi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belki o kural sadece ilk kez katılan ülkeler için geçerlidir yoksa tekrar Polonya örneğini veriyorum bu sene katılabilirlerdi

Gizlenmiş İçerik

Ayrıca boşverin arkadaşlar love me back tarzı uyduruk şarkılarla rezil olacağımıza katılmayalım daha iyi

Gizlenmiş İçerik

Love Me Back'e laf soyletmem. Yok artik. Rimi Rimi Ley desen neyse de, ona bile soyletmem gerci.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla milli rezillikti

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Pastora Soler, Anggun gibi seslerin boy gösterdiği yarışmada Can Bonomo like me like I like you diye şarkı söylüyordu

Gizlenmiş İçerik

Konuya dönecek olursak TRT'ye mail atabilirsiniz ben bi keresinde bişey için atmıştım çok ilgililer bikaç saat sonra cevap geldi. Deneyin bi bence derim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anggun mu? Neremle gulsem bilemedim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kendini rezil eden su halkta 0 ceken kadin mi? Isterse dunya stari olsun, Kylie Minogue olsun banane.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Can Bonomo bizi harika temsil etti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halk dediğin şey rusyayı ikinci yaptı halk ne ki

Gizlenmiş İçerik

Hadi mail atın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olsun olsun ben bi diziyi yayınlayın diye mail atmıştım dizi de daha önce bırak TRT'yi, uyduda trtye yakın hiçbi kanalda gösterilmemiş bi dizi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ona bile cevap verdiler sana da hayli hayli verirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halk dediğin şey rusyayı ikinci yaptı halk ne ki

Gizlenmiş İçerik

Hadi mail atın

Bu tartismaya hic girmicem. O halkta Love Me Back de 4. olmustu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...