İçeriğe atla

korku Barbarian (2022)

Cem

Pinlenen İletiler

Barbarian

Korku

Barbarian

Hakkında

• Yayınlanma Tarihi

• IMDB Puanı

6,916
  • Tür

• Korku
    • Gizem
    • Gerilim

Barbarian

Korku

Genel Bakış

Bir iş görüşmesi için Detroit'e gelen genç bir kadın kiralık bir ev tutar. Ama gece geç saatte geldiğinde eve çifte rezervasyon yapıldığını, yabancı bir adamın zaten evde kaldığını görür. Doğru olmadığını bilse de geceyi orada geçirmeye karar verir ama korkacağı şeyin beklenmedik bir misafirden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede anlar.

Oyuncular

• Georgina Campbell
    Georgina Campbell
    Tess
  • Bill Skarsgård
    Bill Skarsgård
    Keith
  • Justin Long
    Justin Long
    AJ Gilbride
  • Matthew Patrick Davis
    Matthew Patrick Davis
    The Mother
  • Richard Brake
    Richard Brake
    Frank
  • Kurt Braunohler
    Kurt Braunohler
    Doug

Gerilimi bol bi filmdi, aradığım heyecanı verdi.

Spoiler

yaratığın hep doğaüstü olduğunu düşündüm ama sapık bi adamın çocuğununun çocuğundan yaptığı bir çocuk olduğu ve sanırım bi odada kapalı kapılar ardında büyütülmüş olması biraz şaşırttı. Bir tür mutant insan yani. 

Adamın o yaratıkla iletişimini çok merak ettim, adam kendi kendini vurduğuna göre yaratıkla kötü bi iletişimi olmamış diye tahmin ediyorum ama biraz daha flashback isterdim bu konuda. Mesela bu adam nasıl bu kadar sapık bi zihniyete sahip oldu? Geçmişi neydi vs...

Tess, Detroit şehir merkezine iş görüşmesine gidip kaldığı yeri söylediğinde kadının tepkisi çok ürkütücüydü, mesela o kadın tam olarak ne biliyodu orayla alakalı? Biraz ipucu verilebilirdi. Yaratıkla alakalı bilgisi olduğunu sanmıyorum herhalde getto bi mahalle olarak tanıyodu ama yine de merak ettim.

Keith'te kesin bi işler var dedim en başından beri (bi de Alexander Skarsgard bi dizide yaratığı oynuyodu, ordan da o imajı kazandırdı bana) ama tam anlamıyla ters köşe yaptılar, masum gariban çıktı. Yaratık onu öldürdükten sonra naptı acaba?

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...