İçeriğe atla

En İyi Etnik Şarkı

Ladadidej

Pinlenen İletiler

• İleti 38
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

pastora ve rona nıshlıu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pastora.... ETNİK

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:confused1:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pastora ve rona nıshlıu

Gizlenmiş İçerik

Pastora.... ETNİK

Gizlenmiş İçerik

KENDİ DİLİNDE SÖLEYEN ETNİKTİR BNM İÇİN
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pastora ve rona nıshlıu

Gizlenmiş İçerik

Pastora.... ETNİK

Gizlenmiş İçerik

KENDİ DİLİNDE SÖLEYEN ETNİKTİR BNM İÇİN Bİ SORUNMU VAR ?

sorunun kendisi ETNİK kelimesinin sana ve ya bir baskasına gore degişmeyecegi Melih

Gizlenmiş İçerik

bir bakalım ne demekmiş.....şayet etnik kelimesi dilden daha çok kültürle alakalıdır hani
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben dil olarak yorumluyorum sen kültüre bakarsın bu kişiden kişiye değişir tartışmıcam göksel

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben dil olarak yorumluyorum sen kültüre bakarsın bu kişiden kişiye değişir tartışmıcam göksel

Gizlenmiş İçerik

türkçe de herhangi bir kelimenin kişiden kişiye degiştigini bilmiyordum...tamam tartısmayalım Melih

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu senenin en iyi etnik şarkısı bence kesinlikle When the music dies' dır .Sabina sarkının orjinalinden farklı olarak canlı performansında Azeri agzı ile şarkısına farklı nagmeler katmıstır ve sarkıyı etnik açıdan mükemmel tamamlamıştır. Arkadan giren ( arkadaki adam ) azeri gırtlagı ile şarkı iyice büyüyüp zirve noktasına ulaştırmıstır sonunda sarkıyı....bu sene daha etnik ogeler içeren bir şarkı goremedim ben ....nagmesiyle melodisiyle sesiyle bu senenin en etnik şarkısı Azerbaycan'ındır....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2012 : Sabina Babayeva- When the music dies

2011 : Nina - Caroban (Doğru düzgün etnik yoktu bende diline göre bunu yazdım)

2010 : Kristina - Horehronie

2009 : Inga & Anush - Jan Jan

2008 : Kalomira - Secret Combination

2007 : Marija Serifovic - Molitva

2006 : Severina - Moja Stikla

2005 : Helena Paparizou - My Number One

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...