İçeriğe atla

2006 yılında jüri olsaydı sonuçlar nasıl olurdu ?

Onuriçe

Pinlenen İletiler

Yunanistan bir kez daha 1. olsaydi o sene bi sey diyemezdik yani

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama Bosna & Hersek de cok iyiydi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunanistan bir kez daha 1. olsaydi o sene bi sey diyemezdik yani

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama Bosna & Herseknde cok iyiydi..

zaten o gun Bosna sokakları bombos olmus Bülend oyle soylemişti sunarken....herkes 1. lik bekliyomus falan...ben çok etkilenmiştim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Norvec ve İsvec ilk 2'de olurdu. Yunanistan juri oyu alamazdi canli performansi yuzunden. bu yil gorduk ornegini sirf canli sesi iyi diye yarifinalde Gurcistan'i 8. yaptilar. Sese bakiyo adamlar isme ve sarkiya degil. Oyle ki 2009 juri oylarinda Patricia Kaas bile iyi bir yerde degildi Anna Vissi kim onun yaninda da isimden kazanacak?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Norvec ve İsvec ilk 2'de olurdu. Yunanistan juri oyu alamazdi canli performansi yuzunden. bu yil gorduk ornegini sirf canli sesi iyi diye yarifinalde Gurcistan'i 8. yaptilar. Sese bakiyo adamlar isme ve sarkiya degil. Oyle ki 2009 juri oylarinda Patricia Kaas bile iyi bir yerde degildi Anna Vissi kim onun yaninda da isimden kazanacak?

jüri oylarında fransa 3. ydü diye hatırlıyorum....ki patricia zaten mükemmel soylemişti.....ki şarkısı çok zor bir şarkıdır....melodik olarak basit gibi gorunse de

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

jüri oylarında fransa 3. ydü diye hatırlıyorum....ki patricia zaten mükemmel soylemişti.....ki şarkısı çok zor bir şarkıdır....melodik olarak basit gibi gorunse de

ee zaten ben de mukemmel oldugunu soyledim ilk 5 disiydi diye hatirliyorum emin olmamalla birlikte baya sasirmistik hatta nasil olur diye. ben orda jurinin populerlige bakmadigini soyledim. anna vissi juride de ilk 10 icinde olurdu fakat ilk 5 yapamazdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ayrıca 2009 jür oylarıyla alexander o sesle bile 1. olabilmişti......jüriler sese bakmıyorlar bana kalırsa oyle olsaydı çok farklı isimler 1.iydi şimdiye.....2009 da yohanna ornegin.....belki de jüriler sarkının altyapısını da işin içine katıyor olabilirler...o yuzden norveç 1. olmus olabilir....çünkü çok orjinal bir armoniye sahip fairytale

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ayrıca 2009 jür oylarıyla alexander o sesle bile 1. olabilmişti......jüriler sese bakmıyorlar bana kalırsa oyle olsaydı çok farklı isimler 1.iydi şimdiye.....2009 da yohanna ornegin.....belki de jüriler sarkının altyapısını da işin içine katıyor olabilirler...o yuzden norveç 1. olmus olabilir....çünkü çok orjinal bir armoniye sahip fairytale

simdi alexander ne alaka 2006 basliginda, 2006'yi konusuyoruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2009 basligina yazabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

simdi alexander ne alaka 2006 basliginda, 2006'yi konusuyoruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2009 basligina yazabilirsin

aman ne bileyim ben ornek verdim işte

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...