İçeriğe atla

Ukrayna 2022: Kalush - Stefania

Uğur

Pinlenen İletiler

Reyiz, 45 dakika önce yazdı:

Kötü bir şarkı, yarın halkta açık ara birinci olsa da juriler kolay kolay yedirmez birinciliği.

İnşallah.

Bana tam tersi olacak gibi geliyo her nedense. Jüriler ellerinde Ukrayna bayrakları, Ukrayna’nın yanındayız temalı sloganlarla basabilir 12’leri. Halk oyları böyle açıklanmıyo çünkü. Böyle bi şov fırsatını kaçırmazlar gibi.

Jürilerin halktan daha siyasi davrandığını düşünüyorum. Halk en fazla diaspora çeviriyor o kadar. Avrupa’da bu yarışmayı izleyen insanların çok umrunda değildir bence Ukrayna.

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reyiz, 4 saat önce yazdı:

Tamam net favori yok

Çok aslında.

Özellikle jüriler için keyifli bir gece olacak: İsveç, Polonya, Birleşik Krallık, Yunanistan, Hollanda, Portekiz, İtalya.. İzlerken zevkten dört köşe olurlar.

Halk için: İspanya, Norveç, Moldova, Sırbistan..

Ama Rusya’ya had bildirmek için Ukrayna’yı tercih edecekler gibi duruyor.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ukrayna da Rusya gibi diskalifiye edilmeliydi. İlla ki destek olunacsksa misafir olarak sahne aldırıp oylamaya dahil edilmemeliydi. 

Öte yandan halk oylamasinda aldığı 439 puan şok etti resmen. Yememiş içmemiş herkes 12 yi basmış. 

Jüri oylamasıni öyle güzel ayarlamislar ki başta cidden kazanamadı sandık. 

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 4 saat önce yazdı:

Jüri oylamasıni öyle güzel ayarlamislar ki başta cidden kazanamadı sandık. 

Valla öyle sandım :oyle:

Ama sonlara doğru Maneskin’in aldığı kadar ortalama bir puanla bitirince jüride işte.

Benim son ana kadar İspanya’yla ikisi 300’er puanla çekişir düşüncem vardı. Avrupa’nın dört yanına dağılan Ukraynalı mülteciler 20’şer telefondan basmışlar smsleri bunlara, ne diyeyim. Çok ilginç 439 puan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ukrayna’nın liste başarıları:

:Norway: :Germany: :Finland: :Switzerland: :Lithuania: :CzechRepublic: :Luxembourg: :Ukraine: 1

:Netherlands: :Belgium: :Denmark: :Sweden: 2

:Poland: :Italy: 3

:Austria: :UnitedKingdom: 4

:France: 5

:Canada: :Ireland: 7

:Spain: 8

:NewZealand: 9

:Portugal: 10

:Latvia: 17

:Australia: 19

:Turkey: 32

:HongKong: 33

:Estonia: 43

Ukrayna’nın şarkısı Ukrayna hariç 7 ülkede birinci sırada.

İsveç’te İsveç’in kendi şarkısından sonra ikinci, Danimarka’da İsveç’ten sonra ikinci, Polonya’da Polonya’nın kendi şarkısından sonra ikinci, Belçika, Hollanda ve İtalya’da ise en çok dinlenen yarışma şarkısı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...