İçeriğe atla

Avustralya 2022: Sheldon Riley - Not The Same

Uğur

Pinlenen İletiler

Taksit taksit açıklanan şarkılar sonunda tamamlandı. Geçen seneki elenişin ardından çok iyi hazırlanırlar diye düşünmüştüm ama benim için hayal kırıklığı oldu. 11 şarkı da kötü değil ama iddialı da değil. 

G-Nation - Bite Me : Daha güçlü bir nakaratı olsa iş yaparmış ama bu haliyle de diğerlerinden iyi. Sahnede büyüyecek bir havası var şovla birlikte şarkı patlayabilir. 

Sheldon Riley - Not The Same: Duncan kopyası gibi dursa da güzel şarkı. Yalnız biraz fazla bağırıyor. Şarkının çoğu çığlık şeklinde gibi. Yine de ulusal finalin sanırım en iyisi bu.

Andrew - Electrify : Benim hoşuma gidiyor böyle elektronik müzikler ama seçilmez, iddiasız zaten

Gerisiyle ilgili konuşmaya gerek yok. Sheldon seçilir diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sheldon’ın şarkısı baya iyi. Yalnız performansına bağlı olarak iddiası düşebilir de. İyi bir performansla üst sıralara çıkabilir Avustralya, bakacağız.

Onun dışında kalan şarkılar çok sıradan ve ön plana çıkamayacak şeyler.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avustralya ulusal finalinin jüri üyeleri belli oldu:

• Darren Hayes - Dünyaca ünlü Avustralyalı şarkıcı

• Alexandra Rotan - Norveçli KEiiNO grubu solisti

• Millie Petriella - Avustralya Telif Hakkı Sahipleri müzik derneği temsilcisi

• Emily Griggs - SBS eğlence ve yemek programları müdürü

• Paul Clarke - Sanat yönetmeni ve yapımcı

Ulusal finalde %50 jüri, %50 halk oyu etkin olacak.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Avustralya 2022: Sheldon Riley - Not The Same olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...