İçeriğe atla

Bak bu çok önemli !

Beran

Pinlenen İletiler

İlk gördüğümde "Boran'ın iki adı var diye iki ülkesi mi var ? Ama Boran'ın diğer adı Beran değildi." diye falan aklım karışmadı değil

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten büyük tesadüf ya Boran , Beran çok yakın isimler ve aynı forumda

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten büyük tesadüf ya Boran , Beran çok yakın isimler ve aynı forumda

Gizlenmiş İçerik

O değil de Boran Berdan ve Beran çok yakın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi nickimi " Berdan " mı yapıyım dedim daha fena Beran'a daha da benziyo o hahahah suç bende değil ona göre :D evet karıştırmayın sakın ha :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi nickimi " Berdan " mı yapıyım dedim daha fena Beran'a daha da benziyo o hahahah suç bende değil ona göre

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> evet karıştırmayın sakın ha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yok kanka suçlu biz dğiliz (: Kader.. yapacak bi'şey yok.. (:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi nickimi " Berdan " mı yapıyım dedim daha fena Beran'a daha da benziyo o hahahah suç bende değil ona göre

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> evet karıştırmayın sakın ha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Suçlular size o isimleri verenler... biraz evvel yine karıştırdım alt alta bir sürü mesaj yazınca siz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...