İçeriğe atla

Bir Eurovision kanalımız olsa :)

LaLaLove

Pinlenen İletiler

[align=center]Bir Eurovision kanalımız olsaydı ne güzel olurdu diye düşündüm şimdi. Aslında şimdi aklıma gelen bir şey değil, bayağıdır istediğim bir şey bu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Böyle Eurovision yarışmalarını verse, şarkıları çalsa, yılların bilinmeyen özelliklerini anlatsa falan da filan. Valla alırım çekirdeğimi sıkılmadan izlerim. Hatta sunucu ol diye teklif gelsin bi değerlendiririm, meşgul insanım yani

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keşke bende bunu önceden çok düşünmüştüm böyle provaların arka sahnelerini filan gösterse kısaca esc ile ilgili herşeyi gösterse süper olurdu daima izlerdim valla

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok o radyoyu biliyorum, arada da dinlerim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama TV keyfi bi başkadır. Görüntülerle dinlemek, izlemek daha keyifli bence. Bi d sadece şarkı değil, oylamalar, provalar falan da olsa

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...