İçeriğe atla

Cenk Eren: "Kasetimi AL"

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Gece hayatının sevilen ismi Cenk Eren, yaza girerken yeni maxi single çalışması "Kasetimi Al" ile yaza merhaba diyor. Cenk Eren, maxi single'ında, yazın coşkusuna ve romantizmine yakışır 5 şarkısını müzikseverlerle buluşturuyor.

Cenk Eren'in Sinan Akçil, Mustafa Ceceli, Özgür Ordulu ve Cem İyibardakçı gibi önemli isimlerle çalıştığı maxi single'ında dikkat çeken özelliklerden birisi de çalıştığı tüm bu aranjörlerin farklı dönemlerde Cenk Eren'in orkestra şefliğini yapması.

Cenk Eren'in albüme adını veren "Kasetimi Al" parçasının söz ve müziği Alper Arman ve Onur Özdemir imzasını taşırken düzenlemesi ise Cem İyibardakçı tarafından yapıldı. Single'da yer alan yeni diğer iki şarkı "O Aşk Eskidendi" ve "Aldım Sazı Elime"nin söz ve müziği ise Onur Baştürk'e ait.

Poll Production tarafından yayınlanan maxi single'ın vokal koçluğunu Levent Yüksel, süpervizörlüğünü ise İzel üstlendi. Albüm fotoğrafları Muhsin Akgün tarafından çekildi. Single'ın ilk klibi Burak Ertaş tarafından albüme adını veren "Kasetimi Al" parçasına çekildi.

[align=center]Kasetimi Al

Söz & Müzik : Onur Özdemir&Alper Narman

O Aşk Eskidendi

Söz & Müzik : Onur Baştürk

Aldım Sazı Elime

Söz & Müzik : Onur Baştürk

Tanımam Lazım

Söz & Müzik : Fettah Can

Kendime Kaldım

Söz & Müzik : Sinan Akçıl[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Söz & Müzik : Onur Özdemir&Alper Narman

Düzenleme: Cem Şevket İyibardakçı

Yönetmen: Burak Ertaş[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...