İçeriğe atla

Gülşen Fan Club

Melih

Pinlenen İletiler

Ulan 96 da Çıktığında kimse düşünemezdi böyle bi star olucanı helal 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:heart:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 iyiki fanıyım 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 215
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Şarkının enerjisi çok güzel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> yazın hitlerinden biri olacağı kesin.Sözlere çok takılmıyorum zira şarkılarda artık mana aramiyorum.Eğer mana arayacak olsam hiçbir şarkıyı dinlemezdim galiba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Blöf yok valla billa, bana sen lazım illa, duygular anlarsın ya gırla gırla gırla

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

[align=center]Gülşen'den 150 Bin Dolarlık Klip!

Gizlenmiş İçerik

‘Bangır Bangır’ albümüyle müzik listelerini altüst eden Gülşen, ikinci klibini ‘Dan Dan’ isimli şarkısına çekti. Amerika’nın California eyaletinde bulunan iki özel film setinde çekilen klibi, ünlü fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Koray Birand yönetti.

İki gün süren çekimlerde özel prodüksiyon ve kurgu teknikleri kullanılırken Gülşen’e, klipte Ralph Lauren’in de yüzü olan Norveçli ünlü top model Helge eşlik etti. Sanatçının yeni klibi 150 bin dolara mal oldu.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...