İçeriğe atla

ETSC Top 3! - Arnavutluk

Ulaş

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Arnavutluk yarışmaya 5 kere katıldı. Ancak beni en çok etkileyen şarkısı 9. yarışmadaki Somebody Hurts oldu. Şarkıdaki akıcılık, sözleri, müziği, klibi, her şeyi ile kalbimi alıp götürüyor bu şarkı.

[video=youtube]

We spend most of our lives,

Learning to say goodbye.

And keep closing our eyes,

Watching as the dream goes by.

1. Miriam Cani & Alban Skenderaj - Somebody Hurts

2. Krsitine Elezaj - Warpath

3. Dafina Zeqiri - Supernova

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aaaa vay be ne güzel olmuş burası boyle

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :) evet katılıyorum somebody hurts en iyisiydi:) ama kristine daha iyi derece alır diye düşünüyordum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Böyle bir başlık için teşekkür ederim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">çok beğendim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben en çok Supernova sarkısını sevmiş ve hatta indirmiştim.....

Gizlenmiş İçerik

Arnavutluk harika şeyler çıkartıyor bu yarısmada..... Can'ı her zaman takdir etmişimdir

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...