İçeriğe atla

Film Önerileri

Uğur

Pinlenen İletiler

life of pi'ı yine izledim şimdi. bence son yılların en iyi oscar adayı filmi. of diyorum! oscar'ı alır umarım ama sanmıyorum.

http://www.sinemalar.com/film/199532/pinin-yasami

Tamam efektler falan çok güzel filmde ama filmde mantık hataları vardı konusu da o kadar muhteşem değil son zamanların en iyi filmi hiç değil bence.

nasıl mantık hataları vardı onları da yazsaydın keşke. neden muhteşem değil onu da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 136
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

konusu muhteşem ya. zaten bu yorumu yapan nadir insanlardan enes. sadece bazı yeni eleştirmenler budizme hakaret olduğunu söylüyorlar ama yersiz. oscar'ı alması gerekiyor ama alması en imkansız film bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Din konusunu bilemem ama mesela filmin başlarında kaplan kafesin dar parmaklıklarının arasından keçiyi yakalayıp içeri götürüyor. Bu aklıma takıldı benim. sonra kaplan Fırtınada kayığın içine atlıyo. Bu kaplan fırtınada tekneye atlayacak kadar becerikli olmasına rağmen teknenin içinde beyaz şeyin üstüne çıkamıyo. Sonra mesela bu adam günde een fazla ne kadar su içiyodur? Yüklü şekilde anında işeyebildi hiç su içmemesine rağmen sonra kaplana burası benim burası senin dedikten sonra kaplanın yaptığı şey de 'amaan' diyip ilgimin kaybolmasına yol açtı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kaplan adamı yemeye çalışıyo ama bir iki gün eğitim verilince bi anda arkadaş oluyolar. Kaplan zebrayı yedikten sonra zebradan kalan parçaların nereye gittiğini göremedim. Sonraaa geliyoruz insan yiyen adaya. Zaten orası ayrı bi dünya, tam filme bağlanmış ne olcak devamında acaba derken film bütün inandırıcılığını kaybediyo belki daha önce saydıklarım ince ayrıntılardı hatta bazı söylediklerim doğru bile olmayabilir ama bu insan yiyen adaya ilk çıktıklarında kaplanın o küçük maymuncuklardan birine saldırması ve diğerlerinin hiçbir yere kaçmayıp yerlerinde durması imkansız bişey. Adam gece adanın balıkları yediğini görüyo ve adanın bu balıkları her akşam yediğini söylüyo. Bu balıklar yoktan mı var oluyo? Sonra çiçeğin içinde diş buluyo ve artık nasıl bi vahiy inmişse 'aa bu ada insan yiyiyo demek ki' diye anlıyo

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sonuç olarak bu ada olayının rüya olmasını bekledim ama çıkmadı genel olarak film daha güzel olabilirdi ada bölümüne gelene kadar güzel gidiyodu aslında çekimler efektler güzel ama oscarlık değil denizin ortasında yaşam mücadelesi konulu onlarca film vardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum olabilir. Tamam ben feysten yazayım

Bu arada benim film önerim sinemada tesadüfen izlemiştim. Öylesine girip uyuruz diye düşündük ama film beni baya çekti açıkçası

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Filmde Salma Hayek, Blake Lively, John Travolta gibi kişiler oynuyo baya heyecanlı bi filmdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...