İçeriğe atla

Sırbistan 2020 : Hurricane - Hasta La Vista

Uğur

Sırbistan 2020 : Hurricane - Hasta La Vista  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Tolga, Şimdi yazdı:

Andrija Jo da kazanabilir. Youtuber'mış galiba ülkesinde kendi fanları oy yağdırabilir.

%50 jüri %50 halk oylaması oluyor. Kazanmasın mümkünse. Zaten şarkısının altyapısı Youtuberlar'ın kullandığı sample'lardan.

:guldurme:

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. şarkı 2008'de yarışsa tamamdı ama çok demode, seçilmesin.

4. şarkı Youtuber altyapısı direkt, kendisi de Youtuber'mış herhalde. Seçmesinler lütfen bunu.

5. şarkının sahnelemesi farklı, Eurovision sahnesinde denenmemiş bir şey. Onu seçsinler, destekliyorum. Şarkı da güzel.

6. şarkıyı seçecekler gibi geçiyor içimden. Çünkü yarışmanın en batılı şarkısı ve son senelerde Beovizija'da hep bu tarz batılı şarkılar seçiliyor, İngilizce'ye daha rahat çevrilebilecek türden. Hayırlısı.

11. sıradaki çingeneleri sevdim. Renk katarlar yarışmaya. Böyle şarkılar görmek istiyoruz Sırbistan'dan artık.

12. sıradaki şarkı Karadağ 2014'ün kopyası. Çok sıktı artık, bunu da seçmesinler.

Özetle; 5. ve 11. sırada yarışan şarkıları destekliyorum. 6. sıradaki şarkının kazanabileceğini düşünüyorum; bakalım.

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, Şimdi yazdı:

%50 jüri %50 halk oylaması oluyor. Kazanmasın mümkünse. Zaten şarkısının altyapısı Youtuberlar'ın kullandığı sample'lardan.

:guldurme:

Doğru jüriden çok oy almayabilir evet ama halkta 1. çıkabilir. Neyse uzatmadan açıklasınlar artık.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Sırbistan 2020 : Hurricane - Hasta La Vista olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...