İçeriğe atla

Azerbaycan 2020 : Efendi - Cleopatra

Uğur

Azerbaycan 2020 : Efendi - Cleopatra  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

YasminTheDios, 2 dakika önce yazdı:

Hayır ne mübaşebek. İki şarkı arasında seçim yapılacak ama Cleopatra yok şarkılar arasında.

Cleopatra önce Azerbaycan'ın şarkısı olduğu söylendi daha sonra aynı şarkının San Marino şarkısı olduğu söylendi. San Marino'nun şarkıları arasında olmadığına göre Azerilerin bu seneki şarkısı olacak gibi. Zaten dün bir Azeri kanalda şarkının Cleopatra olduğunu söylemişler yukarıda atmıştım linkini.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, Şimdi yazdı:

Ee scars bilmem ne diyolardı

Samira 3 şarkı yapıp demolarını devlet kanalına yollamış. Jüriler 3 şarkıdan birini seçmişler ve şarkının üzerinde çalışıyorlarmış ama hangisi olduğu daha belli değil tabi. Scars da o şarkılardan biriymiş. Belki de onu seçerler henüz kesin birşey yok dediğim gibi.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhtemelen bunlar "Cleopatra"yı seçti. O yüzden San Marino da şarkısız kaldı. Senith'in onla yarışacağı dün akşam açıklanacaktı, iptal ettiler çünkü. Sonra bu son dakika ulusal finali dayattılar.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 06.03.2020 - 12:55 yazdı:

Muhtemelen bunlar "Cleopatra"yı seçti. O yüzden San Marino da şarkısız kaldı. Senith'in onla yarışacağı dün akşam açıklanacaktı, iptal ettiler çünkü. Sonra bu son dakika ulusal finali dayattılar.

Evet sarkinin ismi Cleopatra hatta bugun sarkiyi sunacaklar diye biliyorum

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cleopatra kısımları ve o araya giren garip ses şarkıyı berbat etmiş. O kısıma kadar fena gitmiyor aslında şarkı. Şarkının kısa halini dinlediğimde daha kötü birşey geleceğini düşünmüştüm ama yine de o kadar kötü değil şarkı fakat final şansını düşük görüyorum yine de. Finale kalırsa da ucu ucuna kalır ama 1. yarı finalde yarışacağı için işi kolay değil.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...