İçeriğe atla

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love

Uğur

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Evet, geçen sene İsveç'e haksızlık yapıldı. Çok iyi bir şarkı ve şarkıcı ile yarışmaya katılmıştı İsveç 2018'de... Eurovision resmen ikinci bir Justin Timberlake çıkaracaktı ama orada da jüri saçma sapan işleri ile İsveç'in zaferini gasp etti. Ama burada İsveç'in bu beş para etmez şarkısının aldığı 6.'lık fazla bile... Bence ilk 10'da bile olmamalıydı ama işte jürinin saçma sapan oyları ilk 10'a soktular bu pespaye şarkıyı... 

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 6 dakika önce yazdı:

Azerbaycan'ın 7 puan gerisinde, 9. olarak tamamlamış halk oylamasını. Sonuncu olmuş gibi gömmeyin hemen.

Azerbaycan'ın gerisinde kalması skandal resmen. Azerbaycan'da ne buldu insanlar ya?

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2019 finali İsveç'te 2,5 milyonun üzerinde seyirciye ulaştı. 

Birinci yarı final - 851 bin

İkinci yarı final - 1 milyon 485 bin

Final - 2 milyon 556 bin

kişi tarafından izlendi.

Yarışmanın yarı finallerinin en fazla İsveç'te izlendiği gözlendi.

İsveç'te Eurovision son 3 yıldır reyting kaybetmeye devam ediyor. Yarışma, yeni oylama sistemine geçilen 2016'dan önce 3,5 milyon seyirciye ulaşıyordu.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2019'un en yüksek share oranı İsveç'te yakalandı.

SVT1 ve SVT24 kanallarından ortak yayınlanan yarışma, her iki kanalın izlenme oranları baz alınarak hesaplanan share oranına göre %95.5 share aldı.

Sadece SVT1'de %79.5 share yakalandı. Bu oran NRK1'de %81 civarlarında.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son ikiye kalıp da 93 puan aldığı açıklandığı anda kendisini küçük düşmüş hissettiğini söylemiş ve bu yeni oy açıklama şeklinden şikayetçi olmuş John. Ben de ona diyorum ki jüriden puan alırken iyi de halkta az puan alıp kazanamayınca mı kötü oldu? 

Şarkıyı hoş buluyorum ama kesinlikle 5.olmamalıydı. Hakkı en fazla 10.luk bana kalsa o bile değil. 

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...