İçeriğe atla

İspanya 2019 : Miki - La Venda

Uğur

İspanya 2019 : Miki - La Venda  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Fabien, 1 dakika önce yazdı:

Valla kim ne derse desin gece akıp gitti, izlemeye değmez dediğiniz ulusal final fransanın her iki yarı finalinden de daha akışı ve iyi geçiyor

:yok:

Bu senenin Destinasyon şarkılarının hepsini bu 10 şarkıya tercih ederim. Orda en azından bir Seemone, Gabriela falan vardı. Burda o da yok. 2000'lerin başından fırlama aşırı demode şarkılar, yormayan fakat çok basit altyapılar. Sıkıcı balladlar. Tek olumlu yanı çok çenebaz İspanyollar'ın bu sene biraz durulması. 

Organizasyon bazında geçen seneye oranla sahnelemelere biraz daha tutunduklarını söyleyebilirim. Görseller güzel olmuş fakat stüdyo baya ufak kalmış böyle bir yarışma için.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 34 dakika önce yazdı:

Şimdi bunlar postcardlarda şarkıcıların prova görüntülerini gösteriyorlar ya, Maria utanmayacak mı arkasında İsrail bayraklı Eurovision logosunun önünde mutlu pozlar vermeye merak ettim doğrusu 

:bitchdont:

Bu kız baya aktivist sanırım prova görüntülerini bile herkesten farklı yerde aldırmış. Arkasına Eurovision logolu İsrail bayrağını almamış.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10. Maria

Maria ve 5-C sınıfından arkadaşlarının 23 Nisan dans gösterisini izlediniz. Bu mu gidecek şimdi Tel Aviv'e? O büfe platformu ne manasız durmuş. Arena reaksiyonu da Miki'nin aldığı kadar değildi. Pek bütünleşemedi seyirciyle. Hayırlısı olsun.

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkıların hiçbirinden bir yol olmaz Eurovision'da. Süperfinale kimlerin kalacağını kestirmek zor. Çünkü hareketli parçalar kendi içinde birbirinin aynısı, balladlar da aynı şekilde. Bir Miki'nin şarkısı farklı gibi hepsinden. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...