İçeriğe atla

Norveç 2019 : KEiiNO - Spirit In The Sky

Uğur

Norveç 2019 : KEiiNO - Spirit in the Sky  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Firstone.tv'den takılmadan etmeden HD izledim valla :valla:

Siz de öyle yapın derim, o siteden izliyorum ben hep ulusal finalleri. Kendi sitelerinden yayın da olsa mutlaka donma etme oluyor ya da kalite düşüyor. Firstone sorunsuz.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azıcık da Stig Karlsen'i övmek istiyorum ben. Hayatımda izlediğim en iyi MGP organizasyonuydu sanırım. 15-20 dakika kısa olaydı daha iyi olacaktı ama onun dışında her şeye özenilmiş. Neredeyse bütün şarkıların çok iyi sahnelemeleri vardı. Performansların üzerinde çalışıldığı çok belliydi. Şarkıların hepsi pop müzik etrafında dolanıyordu fakat birbirinden oldukça farklıydı. Ara şovlar da başarılıydı denebilir. Bir tek şu gümüş finalden rahatsızım. Eski yöntem daha iyiydi bence. Bütçe yetersizliğinden dolayı geçen seneki sahne kullanılmış sanırım ama yanlara konulan ve arena boyu devam eden ışıkları sevdim. O garip şekilli LED'ler harici beğeniyordum zaten sahneyi. MGP'nin 2 sene önce ne halde olduğunu düşünürsek, ciddi adımlar atılıyor son dönemde.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Norveç 2019 : KEiiNO - Spirit In The Sky olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...