İçeriğe atla

Norveç 2019 : KEiiNO - Spirit In The Sky

Uğur

Norveç 2019 : KEiiNO - Spirit in the Sky  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

9. Adrian Jorgensen

Ne şeker çocuk. Şarkısı da kendi gibi şeker. Elinde gitar, ayaklı mikrofonla sade bir sahneleme doğru bir seçim bence. Vokalist kız da ayrı bir hava katmış şarkıya. Baya ergen hayranı var sanırım bunun, iyi alkış aldı. Seyirciler arasından hep küçük çocukları falan gösterdiler. Bakalım.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adrian Jørgensen – The bubble: Buna eşlik eden ODA 5-6 yarışma önce ETSC'de yarışmıştı. MGP için de adı geçiyordu hatta. Şarkıyı seviyorum ben. Bir yerde erken girmesi dışında çok iyi okudu şarkıyı. Sahnelemeyi Almanya'dan çakmalamasaymış iyiymiş. İlk 4 şansını yüksek görüyorum.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10. Keiino

Alcazar'ın Norveç versiyonu. Şarkıları da Alcazar şarkısı tadında tam. Pek sevmiyorum bu tarz schlager işleri. Çok 2000'ler şarkı. Nesini beğendiniz bunun be? Bana çok demode geldi açıkçası. Gülfinale kesin kalır da, gerisini bilemem. Kazanırsa Eurovision'da pek iş yapacak bir şarkı değil ama. Başarılar.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Schlager değil be bu şarkı. Alcazar gibi disko da değil. Ace of Bace, AQUA gibi grupları anımsatıyor bana daha çok. 90'lar İskandinav popu demek daha doğru sanki. 

Şu teknik sorun da daha düzgün bir şarkıda olsaydı da, Erlend'e katlanmak zorunda kalmasaydık keşke. Neyse, ben çişe gidiyorum.

• Beynimi Yaktın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Norveç 2019 : KEiiNO - Spirit In The Sky olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...