İçeriğe atla

Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi

Uğur

Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

5. Emmanuel Moire

Keşke o kutudan tam nakarata gireceği yerde çıksaydı, erken atladı biraz. İlk yarı finaldeki Şimen gibi bu da profesyonel bir şarkıcı olmasının avantajını kullandı. Çok da iyi olmayan bir şarkıyı satabildi. Sahne duruşu gerçekten çok önemli bence. Arkadaki iki oğlanın amacını çözemedim, gereksizdi. Ama sanırım sözlerle ilgili. @Fabien şarkı sözlerinde LGBTİ içeren laflar var falan demişti bir ara sanki, emin değilim.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizde böyle bir ulusal final olsa Murat Boz'lar falan cesaret edip, sahne arkadaşları diğer profesyonellerden eleştiri almayı yediremezler kendine. Takdir edilesi meşhur bir şarkıcının ulusal finale katılmış olması.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır recap dönmüşken ben de beğenilerimi sıralıyem :nasilcikiyorum:

1. Gabriella

2. Emmanuel Moire

3. The Divaz

4. Ugo

5. Tracy de Sa

Tamamen kişisel beğenilerim. Emmanuel'in şarkısını ulusal finalden önce hiç sevmiyordum ama şu an resmen beğendim.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 6 dakika önce yazdı:

Emmanuel Noire: Başım döndü mk. Yağsız, tuzsuz bir çorba gibiydi. Karnımız doydu ama çok da tat vermedi.

Zürey Bey gerekeni söylemiş zaten yorum yapmiyim boşa 😇

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı da, performans da ortalama

ben final şansı vermiyorum bu şarkıya.

ama bu yarı final dediğim gibi 1. yarı finalden kat be kat daha iyi, herkes şarkısını okuyabiliyor ve performansları yüksek. şarkılar da güzeş.

1. yarı finale resmen en kötüleri koymuşlar sırf bilal rahat finalist olsun diye!

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6. Noemie

Ne zaman hareketlenecek diye bekledim ama hayatımda böyle tekdüze şarkı duymadım. Ne boş bir şarkı yapmışlar. Şu konfetileri mikrofonlardan uzak tutun kardeşim, patlamalar yüzünden şarkıyı duyamadık resmen. Şarkının sonunda güya seyircilerin arasına karıştı, bir şeyler yapmaya çalıştı ama sahnelemesini de beğenmedim ben. Geçebilirsiniz.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fabien, 1 dakika önce yazdı:

ama bu yarı final dediğim gibi 1. yarı finalden kat be kat daha iyi, herkes şarkısını okuyabiliyor ve performansları yüksek. şarkılar da güzeş.

1. yarı finale resmen en kötüleri koymuşlar sırf bilal rahat finalist olsun diye!

Bu yarı finali de çok güçlü bulmadım ben, ilk yarı finalin bir tık ötesinde gibi ama şu an için. Bu sene bence Fransa biraz boşlamış işi. Bilal'in arkasına Madam Mösyö'yü, Ugo'nun arkasına Amir'i dayamışlar, gerisini koyvermişler.

Seemone'dan umutluyum, haydi bakalım!

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...