İçeriğe atla

Avustralya 2019 : Kate Miller-Heidke - Zero Gravity

Uğur

Avustralya 2019 : Kate Miller-Heidke - Zero Gravity  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Züreyfa, 1 dakika önce yazdı:

Şarkı hala tırt bu arada, 2 uçtu diye fikrim değişmedi. :oyle: 

En azından şarkıyı beğenmeyenlerin bile ilgisini çekmeyi başardı, çalışmışlar baya. Zaten bok atmadan takdir etsen şaşardım :siktirgitburdan:

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahneyi değiştireceğiz dediklerinde dedim kesin abuk sabuk birşey yapıp elenecekler ama ulusal finaldeki sahneyi geliştirmişler ve harika bir şov çıkmış ortaya. Bu şekilde ben ilk 10 yapacaklarını düşünüyorum. En baştan beri şarkıyı seven nadir insanlardan biri olarak mutlu eder beni. :)

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahne performansı; eski senelerin sonuçlarını aratmayan farkta olmayan, pamuk ipliğine bağlı dalda sallanıp dibine düşüp yerçekimine alnını patlatan armut gibi ayoll.  Hahhayt!!!:anlatabildimmi:Yanicime nerdeee gecen sene??? ne kadar güzeldi bu performansı.. :degil:şimdi bu "ses" ihtivası boş, ve sadece su üzerinde içine girip yuvarlanmaya olanak sağlayıp kalibrasyonsuzluk hissi yaratan lunapark havuzu hava topu eğlencesine digital teknolojiyle kendini virallemekten öteye gidemeyen bir şarkı olucak. Olucak şey değil. Bana sadece kucaklaşmayı anımsatıyor.. Ay hadi.:anlatbakalim: nerde 2018  yılının estonyası?? Peeh :herhalde:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...