İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2013 : Bonnie Tyler - Believe in Me

Uğur

PUANINIZ?  

18 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Kenara dikkat

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 314
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

believe in meeeğiiğğğeyeaahh diye bi şarkı iyi olamaz. Uk gerektiğinse 5. Olmuş bi ülke bu sigaradan ses telleri kalınlaşan kadın iyi bir şarkıyla katılsa 5. De olurdu 1. De. Sırf ünlü diye kimseyi kayıramayız

Gayette iyiydi bu şarkı dalga geçilecek bir şarkı değil ben olduğum süredede geçemeyeceksiniz .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bonnie Tyler'ın performansını çok beğendim final gecesi . Şarkının başında galiba kötü söyleyecek diye düşünürken özellikle o ön tarafa doğru gelip yaptığı çıkışa hayran kaldım . Yaşına rağmen gayet güzel söyledi . Hak ettiği puanı alamadı malesef . Ama gönüllerimizi tekrar fethetti . (:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

believe in meeeğiiğğğeyeaahh diye bi şarkı iyi olamaz. Uk gerektiğinse 5. Olmuş bi ülke bu sigaradan ses telleri kalınlaşan kadın iyi bir şarkıyla katılsa 5. De olurdu 1. De. Sırf ünlü diye kimseyi kayıramayız

yarıldım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben o dereceyi alsaydım bonnıe kadar sakin olamazdım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Tracklist

1. Lost In France (4:05)

2. It's A Heartache (3:47)

3. Heaven (3:20)

4. Goodbye To The Island (3:02)

5. I Believe In Your Sweet Love (4:12)

6. Have You Ever Seen The Rain (4:29)

7. Total Eclipse Of The Heart (7:12)

8. Straight From The Heart (3:54)

9. If You Were A Woman ( And I Was A Man ) (5:29)

10. Holding Out For A Hero (5:50)

11. Don't Turn Around (4:18)

12. To Love Somebody (5:50)

13. The Best (4:36)

14. He's The King (Radio Version (3:45)

15. Making Love (Out Of Nothing At All) (4:16)

16. Louise (3:54)

17. Believe In Me (3:52)[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...