İçeriğe atla

İsveç 2013 : Robin Stjernberg - You

Uğur

PUANINIZ?  

16 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

ziyaretçiler de mi oy kullanabiliyor? Hayretlere ...

Sanal alemde ''insan mısınız?'' sorusuna evet yanıtını verip sitelere üye olmayanları insandan saymıyor musun? :D

Bunun üstüne bu kadar felsefe üretmenin ne anlamı vardı şimdi?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melodifestivalen'de 3. olan şarkı seçilmeliydi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu şarkı iğrenç. Lise müsameresi için hazırlanmış şarkılara benziyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melodifestivalen'de 3. olan şarkı seçilmeliydi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu şarkı iğrenç. Lise müsameresi için hazırlanmış şarkılara benziyor.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Birebir katiliyorum. Liseler arasi muzik yarismalarinda bile daha iyileri cikiyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kıyafet komedi yalnız

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yaptı mı provasını?

Yaptı yaptı. Buyur,

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı kafa sesi inanın bende de var :D kostüm de iğrenç

Evet kostüm olmamış. Ama belki bunu giymez. Kafa sesi kişiden kişiye farklılık gösteren bir şey degil. Herkeste var ama farkına varmak ve kullanabilmek onemli olan. Bir de ses aralıgı onemli tabi.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim normalde sesim kargadır ama kafa sesimi çok iyi kullanırım diyim o zaman :D baya yükseğe çıkarım arkadaş ortamlarında da eğlence kaynağıdır :D

Hatta çoğu insanın gülerken çıkardığı sestir işte. Farkında degil kimse :kahve:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

isveç son yıllardaki en kötü derecesini alabilir ilk 10 beklemeleri hayalcilik olur youuuu diğe böğüren bir adam var orda

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışacak, eğlendirecek, benim beğenimi toplayacak ve kötü bir derece alacak. Ev sahibi oldukları için İsveçliler umursamayacak. Son.

2010 Norvec gibi, aynen.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...