İçeriğe atla

İsveç 2013 : Robin Stjernberg - You

Uğur

PUANINIZ?  

16 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

hiçbirini tanımıor dinlemedim izleyince karar vericem

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

LOREEN NE KADAR TANINIYORDU Kİ? BENCE İZLEMELİSİN. HAYATININ ŞARKISI ÇIKABİLİR..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

LOREEN NE KADAR TANINIYORDU Kİ? BENCE İZLEMELİSİN. HAYATININ ŞARKISI ÇIKABİLİR..

ben Tone Damli iyi bişey çıkartır diye bekliyorum zaten şuan bakıncada pek tanımasamda diğerlerini 1. o olcak gibi duruyo
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

ben Tone Damli iyi bişey çıkartır diye bekliyorum zaten şuan bakıncada pek tanımasamda diğerlerini 1. o olcak gibi duruyo

BİLMİYORUM. BENCE YENİ BİRİSİ GELECEK DAĞITACAK ORTALIĞI..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Melodifestivalen'in katılımcıları Açıklandı ![/align]

Yaklaşık bir hafta önce 1. ve 2. turda yarışacak şarkıları açıklayan SVT, Melodifestivalen için 3. ve 4. tur sanatçılarını da açıklandı ve böylece Melodifestivalen 2013 içi

n tüm katılımcılar belli oldu.

16 Şubat'ta Skellefteå 'ta düzenlenecek 3. Turda yarışacak şarkılar ve bestecileri şöyle :

Eddie Razaz – Alibi (Peter Bostrom, Thomas G:son)

Amanda Fondell - Dumb (Freja Blomberg, Fredrik Samsson)

Körberg, Rabaeus, Malmberg & Ronander – En riktig jävla schlager (Kjell Jennstig, Leif Goldkuhl, Henrik Dorsin)

State of Drama – Falling (Göran Werner, Sebastian Hallifax, Emil Gullhamn, James Hallifax)

Janet Leon - Heartstrings (Fredrik Kempe, Anton Malmberg Hård af Segerstad)

Caroline af Ugglas – Hon har inte (Heinz Liljedahl, Caroline af Ugglas)

Martin Rolinski - In and out of love (Thomas G:son, Andreas Rickstrand)

Elin Petersson – Island (Elin Petersson)

23 Şubat'ta Malmö'de düzenlenecek 4. Turda yarışacak şarkı bestecileri ise şöyle :

Ralf Gyllenhammar – Bed on fire (Ralf Gyllenhammar, David Wilhelmsson)

Therese Fredenwall – Breaking the silence (Terese Fredenwall, Simon Petrén)

Behrang Miri - Jalla dansa salwa (Behrang Miri, Anderz Wrethov, Firas Razak Tuma, Tacfarinas Yamoun)

Lucia Piñera – Must be love (Peter Kvint, Jonas Myrin)

Army of Lovers - Rockin’ the ride (Alexander Bard, Henrik Wikström, Per QX, Andreas Öhrn, Jean-Pierre Barda)

Ulrik Munther - Tell the world I’m here (Peter Boström, Thomas G:son, Ulrik Munther)

Sylvia Vrethammar - Trivialiter (Thomas G:son, Calle Kindbom, Mats Tärnfors)

Robin Stjernberg – You (Robin Stjernberg, Linnea Deb, Joy Deb, Joakim Harestad Haukaas)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]The Melodifestivalen schedule:

Heat 1 - 2 February 2013, Karslkrona

Heat 2 - 9 February 2013, Gothenburg

Heat 3 - 16 February 2013, Skellefteå

Heat 4 - 23 February 2013, Malmö

Second chance round - 2 March 2013, Karlstad

Final - 9 March 2013, Friends Arena, Solna[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

Melodifestivalen 2013 Başlıyor !

İsveç Televizyonu SVT, Melodifestivalen 2013'ün ilk fragmanını yayınladı. Fragmanda Melodifestivalen'in bu yıl ki sunucuları

Gizlenmiş İçerik

ve

Gizlenmiş İçerik

'yi görebilirsiniz. Fragmanın tam sürümü ise bu ay sonunda yayınlanacak. Bu yılın ev sahibi İsveç, benzersiz bir Melodifestivalen vaat ediyor.

Fragmanı bu adresten izleyebilirsiniz :

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]"Melodifestivalen 2013" (Isveç ulusal finali) sahne tasarımı yayınlandı.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adamlar eurovision gibi hazırlanıyor ulusal finallerine bile

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kısacası bizim 40 değil 15000 fırın ekmek yememiz lazım bir isveç olmamız için

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> buda rüya

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

bugün günlerden Melodifestivalen *-*

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten herkes ikisini bekliyordu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> davidin çıkmasına sevindim diğeri de hoştu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...