İçeriğe atla

Sırbistan 2013 : Moje 3 - Ljubav Je Svuda

Uğur

PUANINIZ ?   

15 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

AYNEN! Havalara uctum resmen. Annemle beraber sevinc cigliklari attik, ohh Sirplara kapak oldu diye. Eurovision'la dalga geciyolar resmen son senelerde. 2011'deki zimbirti da berbatti, nasil finale cikabildi hayret. Onu gorunce buna da final sansi vermistim. Balkan oylari havada kaldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 72
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

7 vermişim hangi kafayla verdiysem

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> resmen rezaletti

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

0 vermisim, fazla bile. -1 falan olsaydi keske.

Gizlenmiş İçerik

sen adminsin büyük düşün koy - li oyları

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslan Kral Anaokulu kıvamındaki kostümleri, Marija Serifovic kıvamındaki koreografileri, sağlam diasporaları ve kötü şarkılarıyla finale çıkamamalarına çok sevindim.

Sanirim bunlari ekipbaslari Marija, onlarin yanindaydi provalarda falan da. Ama ne alaka diye dusundum. "Molitva"yi soyletiyodu dun bu kizlara juri finali cikisi sonrasi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonuçlar açıklanırken ''favorilerim çıkar inşallah'' demek yerine ''Sırbistan elenir işallaaa'' diye heyecanla elenmelerini bekledim. O derece şarkı denemeyecek kadar kötü bir oluşumdu bu.

Aynen! Hollanda mi Sirbistan mi diye dusunurken, 2011'de son zarfta Turkiye mi Ermenistan mi diye dusunmem gibiydi. Orda da Ermenistan cikmasin diye yalvariyodum, burda da Sirbistan'a yalvardim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirbistan'in ben yarifinalde 11. oldugunu dusunuyorum acikcasi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kibris ve Avusturya son 3'tedir bence.

Juri her slow ya da ballad'a oy verecek degil. Unutmayalim 2012'de yari finalde Love Me Back'i 13. yapip, I'm A Joker gibi bir sacmaligi finale cikartmisti juri, iyi ki halk oylamasi katildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de igrencti fakat sarki Eurovision formlarina cok uygundu, bu yuzden juri de az da olsa desteklemistir fakat yetmemis, 11. olmustur gibi. Belarus ilk 10'a girebildiyse bu sarkinin son 3'te kaldigini dusunmem.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirbistan'in ben yarifinalde 11. oldugunu dusunuyorum acikcasi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kibris ve Avusturya son 3'tedir bence.

Juri her slow ya da ballad'a oy verecek degil. Unutmayalim 2012'de yari finalde Love Me Back'i 13. yapip, I'm A Joker gibi bir sacmaligi finale cikartmisti juri, iyi ki halk oylamasi katildi.

Aynen dedigim gibi olmus.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim bu sene en sevdiğim şarkılardan biriydi niye kimse beğenmedi ki

Yarıfinalindeki diğer rezil şarkılardan sonra "Eh" diyebileceğim bir şarkıydı

Gizlenmiş İçerik

Ben beğenmiştim açıkçası (3 verdim)

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...