İçeriğe atla

yerli dizi Jet Sosyete

Cem

Pinlenen İletiler

JET SOSYETE

Gülse Birsel’in kaleminden yepyeni bir komedi dizisi…

Gülse Birsel'in 3 yıl aradan sonra ekrana dönüş yapacağı, merakla beklenen dizi 'Jet Sosyete' Star’da izleyicileri ile buluşacak.

Ekranlarda özlenen komedi ‘Jet Sosyete’ ile geri geliyor

BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek “Jet Sosyete” yıldız oyuncu kadrosu ile ekranlarda komedi fırtınası estirecek.

Yıldız Kadro:

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fragmanı beğenmedim. Aile Arasında konusunda yaptığım eleştiriyi burada da yapacağım. Gülse Birsel'in her projesinde modern ve gelenekseli karşı karşıya getirmesinden sıkılmaya başladım. Ayrıca Sarp Apak ve Derya Karadaş neden bütün Gülse Birsel projelerinde aynı karakteri canlandırıyorlar, anlayamıyorum. Çağlar Çorumlu da o skeç programındaki karakterine devam etmiş zaten. Maalesef heyecanlandıramadı.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu son dizisinin resmen aynısı. Karakterleri geçtim, o yemek masası, salon ve sokak dekorları bile birebir aynı. Kadronun benzer olmasından rahatsız değilim ama karakterler bile aynı. Sinemadan baya para kırmışken dizi için biraz para harcasaydı bari, platoda bir iki mobilyayı değiştirmişler sadece.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu son dizisinin resmen aynısı. Karakterleri geçtim, o yemek masası, salon ve sokak dekorları bile birebir aynı. Kadronun benzer olmasından rahatsız değilim ama karakterler bile aynı. Sinemadan baya para kırmışken dizi için biraz para harcasaydı bari, platoda bir iki mobilyayı değiştirmişler sadece.
+1 Bu karının beyoğlundan taşınması lazım yaşadıklarını ısıtıp ısıtıp yazıyor

SM-J530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Dizi ilerleyen bölümlerde toparlayabilir belki ama çıta Avrupa Yakası olunca tabi beklentileri karşılamıyor. (Zaten bir Avrupa Yakası bir daha asla gelmez.) Çok fazla gürültü var dizi de herkes yüksek sesle konuşuyor, oyunculuklar çok abartılı. Ayrıca dekor da hoşuma gitmedi.

Cengiz Bozkurt ile Çağlar Çorumlu'nun harcandığını düşünüyorum bu karakterlerle.

Hasibe Eren ile Derya Karadaş'ın rolleri de değişseymiş daha iyi olurmuş sanki. Yine de sitcom yokluğunda biraz daha şans vereceğim.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...