İçeriğe atla

İrlanda 2013 : Ryan Dolan - Only Love Survives

Uğur

PUANINIZ ?   

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 173
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

1 saat sonra "Late Late Show" başlıyor.

Gerçekten Late

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu İrlanda nasıl ulusal final yapıyor ya geçen sene radyoda sabah açıkladı şimdi gece gece adamların sorunu mu var anlamıyorum ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Ve kazanan Ryan Dolan[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben çok begendim..şarkı güzel..doğruya doğru son kezden çok daha iyi bir şarkı..son kezde türkçe bölüm var diye fanlar yere göğe sığdıramadı..Allah için koca şarkıda son kez yağmur yağacak diyorlar sürekli ayni şey..hareketli şarkı yapan herkeste loreen çakmasi oldu..cascada şimdi de ryan.ben benzetemiyorum.o zaman ballad şarkılar da birbirine benziyor hep bu mantıktan gidersek.özetle ırlanda en seçilmesi gerekeni seçti bence..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...