İçeriğe atla

İzlanda 2013 : Eyþór Ingi Gunnlaugsson - Ég á Líf

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 89
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bence çok kötü bir seçim oldu. Superfinal'e Birgitta Haukdal - "Meðal Andanna" ve Unnur Eggertsdóttir - "Ég syng!" kalır diye tahmin ediyordum. "Ég syng!" ve "Eg a Lif" kaldı. Bu ikisi içinden de "Ég syng!"in kazanmasını istemiştim çünkü İzlanda'yı bu şarkı temsil etse bence İzlanda açısından çok iyi olacaktı. İzlanda'yı hiç bu tarzda hareketli bir parça ve dans koreografisi ile görmedik. Biraz farklılık İzlanda açısından iyi olabilirdi. Unnur güzel bir kız ve çok iyi dans ediyordu açıkçası. Harcadılar...

Yine klasik bir İzlanda göreceğiz. Söyleyen şarkıcının sesi çok iyi olabilir ama şarkıda ve performansta bence bir iş yok. Sıkıcı. Çok aynı. Herkes yine "İzlanda" çıktı diyecek..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar Birgitta'nın kazanmasını istesem de bu şarkı da çok hoş bana göre. Ama Eurovision'da finale çıkma sıkıntısı çekecektir.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fena değil ben Skuggamynd adlı şarkının kazanmasını isterdim bence hatalı bir seçim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]1997 yılından sonra ilk kez İzlanda, şarkısını ''İzlandaca'' olarak okuyacak![/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzlanda çıkınca kendimi suya hapsedicem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahahaha iğrenç

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]İzlanda'nın minipop ikonu[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Izlanda'nin 12 sn'lik "Postcard"i yayınlandı.[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...