İçeriğe atla

Bulgaristan 2013 : Elitsa & Stoyan - Samo Shampioni

Uğur

PUANINIZ ?   

17 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 182
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Yorumlarını görünce dedim çok kötü şarkılar herhalde. Şimdi hepsini dinledim ve çoğunuza katılamayacağım. Ne bekliyordunuz? Bir Water daha mı? O zaman da aynı Water derdiniz ama. Ayrıca fiyasko yazmışsınız, kesinlikle değil.

Gelelim şarkılara;

Dzupai Libe Boso beni en çok etkileyen oldu aralarında. Rap kısmında

tereddüt yaşadım ama şarkının altyapısıyla gayet hoş durmuş, yakıştırdım

ben. Bunun seçilmesini isterim.

Kısmet'te giriş çok etkileyici, şarkıya tulum koymasalar da olurmuş. Ama ben sevdim.

Samo Shampioni güzel ama fazlasıyla iddiasız. Tulum bu şarkıya yakışmış fakat bunu seçerlerse derece beklemesinler bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir Water daha beklemiyorduk belki ama Water ve o donem albumlerindeki sarkilar tadinda sarkilar beklemek en dogal hakkimizdi. Cok zorlama ve belli ki BRT'nin istegiyle yapilmis sarkilar gibi duruyor bunlar. Hadise'ye Dum Tek Tek'i sectirmek gibi, Supernatural Love gibi kendini daha iyi ifade edebilecegi bir tarz yerine. Durum ayni. Bu ikili bu tarzda sarkilar yapmiyordu, o yuzden garipsedik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sarkilarin da hepsi birbirinden igrench. nassi kazanacaklar bilmiyorum yane. Turkiyeden oy istemek icin bi de kismet diye sarki yapmislar ya ! Bu sene baya bi sansizlar.

Sen ne bicim bi insansin! Biz asla turkiyeden oy istemek icin birsey yapmayiz! Hep azerbaycana oy veriyorsunuz zaten! Ajdar gitse azerbaycandan ona da oy vereceksiniz. Bunu bilerek niye sizden oy isteyelim. Sarkilarimiz da cok guzel. Bu sene birinciyiz . Katilamiyosunuz diye yalan atmayin !

Noluyo nan ? ruh hastasi misin sen ?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sarkilarin da hepsi birbirinden igrench. nassi kazanacaklar bilmiyorum yane. Turkiyeden oy istemek icin bi de kismet diye sarki yapmislar ya ! Bu sene baya bi sansizlar.

Sen ne bicim bi insansin! Biz asla turkiyeden oy istemek icin birsey yapmayiz! Hep azerbaycana oy veriyorsunuz zaten! Ajdar gitse azerbaycandan ona da oy vereceksiniz. Bunu bilerek niye sizden oy isteyelim. Sarkilarimiz da cok guzel. Bu sene birinciyiz . Katilamiyosunuz diye yalan atmayin !

Noluyo nan ? ruh hastasi misin sen ?

Öyle o takma. Türk değil.Küfür müfür yersin sonra.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kısmet diye bir şarkı var o kazanmalı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

demiştim ve kazandı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...